Гора (12+)

Дивіться фільм Гора (12+) у кінотеатрі Планета Кіно у Львові (King Cross Leopolis, Сокільники, Стрийська 30, Ашан). До вашої уваги трейлер, афіша, розклад сеансів, ціна і можливість купити квитки на фільм Гора (12+) 2017 року.
Mountain

Гора (12+)

17 липня , вівторок
Cinetech+, 2D
18 липня , середа
Cinetech+, 2D
фільтри
технологія:
формат:
фільтрувати
фільтрувати
онлайн чат

Чи є щось величніше за гори? Чому, попри усі труднощі, все нові і нові покоління альпіністів не зупиняючись прагнуть дістатися вершини світу? Що змушує сміливців підійматися усе вище та вище, підводячись над усім світом? Відповіді на ці питання спробували знайти творці фільму.

Документальний фільм «Гора» австралійської режисерки Дженніфер Підом – це ода величі гір. Підом не лише режисувала стрічку, вона виступила співавтором сценарію та співпродюсером. Мовою оригіналу розповідь веде актор Віллем Дефо. У процесі зйомок творча група підіймалась на низку найвищих гірських вершин світу. Більшість кадрів зняв Ренан Озтурк – альпініст і фотограф з Америки. До того Озтурк вже співпрацював з Підом у документальному фільмі «Шерпа». Музика, що звучить у фільмі, виконана Австралійським камерним оркестром – одним з найкращих камерних оркестрів світу. Прем’єрний показ стрічки відбувся влітку 2017 року в Сіднейському оперному театрі.

Рік
2017
Країна
Австралія
Мова дублювання
українська
Жанр
документальний, гора
В головних ролях
-
Режисер
Дженніфер Підом
Сценарій
Дженніфер Підом
Прокат
З 12 липня 2018, орієнтовно по 18 липня 2018
Знижки в будні та вихідні весь день
З 12 липня 2018 (у Львові (Forum Lviv) не діють)
Тривалість
74 хв.
Вікові обмеження
12+