Моя бабуся Фані Каплан

Дивіться фільм Моя бабуся Фані Каплан у кінотеатрі Планета Кіно у Львові (King Cross Leopolis, Сокільники, Стрийська 30, Ашан). До вашої уваги розклад сеансів, вартість квитків, опис та додаткова інформація про стрічку Моя бабуся Фані Каплан.
Моя бабуся Фані Каплан

Журналістка приїжджає в передмістя Парижа до старого, у якого зберігається щоденник його бабусі Фанні Каплан. Записи допоможуть зрозуміти як жила і що відчувала ця відважна жінка. Зовсім юна Фанні (Катерина Молчанова) шалено закохується в анархіста Віктора Гарського (Іван Бровін). Під час підготовки до теракту спрацьовує вибуховий пристрій. Гарський ховається, а поранена Фанні бере на себе провину і 10 років проводить у засланні. Після звільнення, травмована не тільки фізично, а й душевно, дівчина зустрічає Дмитра Ульянова. Популярність брата Дмитра Володимира, зростає загрозливими темпами.

Історична мелодрама «Моя бабуся Фані Каплан» розповідає про життя жінки, яка увійшла в історію за спробу вбити Леніна. Режисурою зайнялася Олена Дем'яненко. Сценарій писали спільно сама Дем'яненко, Дмитро Томашпольський та Мирослав Слабошпицький. Основні зйомки проходили в Києві та його околицях. На підтримку фільму переможниця Євробачення 2016 Джамала записала саундтрек.

Рік
2016
Країна
Україна
Мова дублювання
оригінал
Жанр
драма
В головних ролях
Катерина Молчанова, Мирослав Слабошпицький, Ігор Бровін
Режисер
Олена Дем'яненко
Сценарій
Олена Дем'яненко, Дмитро Томашпольський, Мирослав Слабошпицький
Прокат
З 08 грудня 2016, орієнтовно по 14 грудня 2016
Знижки в будні та вихідні весь день з
08 грудня 2016 р. (у Львові Форум не діють)
Тривалість
95 хв.
Вікові обмеження
16+