Мисливець за головами

Мисливець за головами (2011) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Мисливець за головами» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Охотники за головами /

Один з найбільш цікавих і захоплюючих трилерів останніх років «Мисливець за головами» з експресивною динамікою і безліччю непередбачуваних поворотів сюжету знятий за однойменним детективним романом норвежця Ю. Несбьо. Новий фільм став найуспішнішим за всю історію кіно в Скандинавії, значно випередивши за популярністю «Дівчину з татуюванням дракона» і в два з половиною рази окупивши свій бюджет. Ще до прем'єри, картина отримала позитивні відгуки титулованих кінодіячів Європи та Америки, а кіностудія Summit Entertaiment вже купила права на рімейк трилера. Потрібно сказати, що фільм моментально привернув увагу до його автору самого Мартіна Скорсезе, який буде екранізувати другий роман Ю. Несбі про серійного вбивцю під назвою «Сніговик».

Головний герой фільму «Мисливець за головами» - професійний мисливець за «інтелектом», тонкий психолог, холоднокровний, хитрий і марнославний Роджер Браун (Аксель Хенні), підбирає топ-менеджерів для найбільших компаній. Авторитет Роджера незаперечний і тому його клієнти без коливань приймають на роботу людей з його рекомендаціями. У Роджера є все - будинок за мільйони доларів, дорогі машини і красива дружина Діана (Юлье Ольгорд), яка звикла жити так, що навіть високооплачувана робота чоловіка перестала покривати її потреби. Щоб не засмучувати дружину, Роджер витончено краде і продає дорогі картини у претендентів на різні посади, з якими працює. Одного разу Роджер приймає замовлення на першокласного спеціаліста та випадково на виставці знайомиться з голландцем Клаас Граафом (Микола Костер-Вальдано). Дізнавшись, що Клаас нібито володіє втраченим полотном Рубенса, Роджер вирішує за рахунок його забезпечити собі безбідне життя, не підозрюючи, що Клаас реальний мисливець за головами, в прямому сенсі цього слова.

imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2011
Країна
Норвегія
Мова дублювання
українська
Жанр
триллер, кримінал
В головних ролях
Аксєль Хенні, Ніколай Костер-Вальдау, Сінневе Макоді Лунд, Юльє Ольгорд, Карре Хаген Сіднесс, Рейдар Серенсен, Нільс Йорген Каалстад, Йоахім Рафаєлсен
Режисер
Мортен Тільдум
Сценарій
Ларс Гудместад, Ульф Рюбєрг, Ю Несбьо
Прокат
З 26 січня 2012
Тривалість
98 хв.