Загiн особливого призначення

Загiн особливого призначення (2011) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Загiн особливого призначення» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Отряд особого назначения /

Гостросюжетний пригодницький бойовик «Загін особливого призначення» занурює глядача в божевільний вир подій, що відбуваються на території Афганістану в період військового конфлікту між НАТО і ісламістською організацією Талібан. Сюжетна лінія фільму починається з викрадення французького журналіста, який спробував взяти інтерв'ю у представників ісламського визвольного руху. Положення головного героя погіршується тим, що він не проінформував про свої переміщення місцеву поліцію, що строго встановлено законодавством країни, а так само військових з Міжнародних сил коаліції. Для пошуку журналіста формується загін коммандос, яким доведеться докласти максимум зусиль, щоб врятувати заручника і не загинути самим у цьому небезпечному регіоні.

Головні ролі у фільмі «Загін особливого призначення» виконали відомі голлівудські актори: чудова Дайан Крюгер, яка створила образ Олени Троянської в гучному фільмі «Троя» та Джимон Хунсу, що запам'ятався глядачеві за ролями в картинах «Гладіатор» і «Кривавий алмаз». Режисером фільму виступив Стефан Рібожа, який, до речі, прийняв участь і в роботі над сценарієм, разом з Майклом Купером, відомим за сценаріями до французьких кінофільмів «Пекло» і «Убити священика». Зйомки фільму тривали з травня по червень 2008 року в Таджикистані, де ландшафт абсолютно ідентичний афганському, а також у Парижі, Тулузі і на території Республіки Джібуті, завдяки чому авторам вдалося створити неймовірно реалістичний, захоплюючий бойовик за всіма законами жанру. Прем'єра фільму в українських кінотеатрах пройде в листопаді.

imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2011
Країна
Франція
Мова дублювання
українська
Жанр
бойовик, драма, пригоди
В головних ролях
Дайан Крюгер, Джімон Хунсу, Бенуа Мажимель, Деніс Меночет, Рафаель Персонас, Алєн Фіглаж, Алєн Алівон, Мехді Неббу, Раз Деган, Чекі Каріо
Режисер
Стефан Рібожа
Сценарій
Майкл Купер, Стефан Рібожа
Прокат
З 01 грудня 2011
Тривалість
100 хв.