Пiрамммiда

Пiрамммiда (2011) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Пiрамммiда» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Пирамммида /
Росія, початок 90-х. Країна в процесі хворобливого переходу від надцентралізованої планової економіки до ринкових стосунків. Прості люди, що раніше жили в умовах стабільності, розгублені і перелякані. Все прийшло в рух, хід історії розгортається на очах. Карколомні моменти історії завжди сприяють появі всіляких самозванців і талановитих шахраїв. Сергій Мамонтов шукає, де застосувати себе і свій інтелект. І знаходить. Мамонтов замовляє макет «цінних паперів» з імперською в’яззю, багатим орнаментом, водяними знаками і власним портретом в самому центрі. Своїм «грошам» він призначає ціну сам і продає їх за принципом: сьогодні завжди дорожче, ніж вчора. Почалася активна рекламна кампанія. Трохи більше двох тижнів виявилося досить, аби народ вже вишикувався у черзі за «мамонтовками», а Мамонтов став майже національним героєм. І могутні банкіри, і владні структури розгублені – жоден гадки не має, як припинити це беззаконня, тоді як в МММ вже набралося більше 10 мільйонів вкладників. Змови, викрадення людей, гонитва, замовлені вбивства. І трохи кохання.
imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2011
Країна
Росія
Мова дублювання
оригінал
Жанр
бойовик, триллер, драма, кримінал, біографія
В головних ролях
Олексій Серебряков, Юрій Цуріло, Петро Федоров, Артем Міхалков, Олексій Горбунов, Ганна Міхалкова, Катерина Вилкова, Данило Співаковський, Ігор Яцко, Федір Бондарчук
Режисер
Ельдар Салаватов
Сценарій
Сергій Крайнєв, Максим Василенко, Сергій Мавроді
Прокат
З 14 квітня 2011
Тривалість
105 хв.