Прометей

Прометей (2012) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Прометей» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Прометей /

Події картини беруть свій початок на шотландському острові Скай. Саме тут під час розкопок були знайдені незаперечні докази перебування стародавньої інопланетної раси на Землі. Серед численних знахідок виявляється і карта, на якій відзначені координати рідної планети прибульців.

Вчені та археологи вирішують, що саме раса, залишки якої були знайдені на острові, і поклала початок всьому живому на нашій рідній планеті. Згодом концерн «Weyland» вирішує запустити за знайденими координатами експедицію. Але те, що доведеться побачити експедиції на рідній планеті прибульців, виходить за межі їх уяви.

Фільм «Прометей» тісно пов’язаний із всесвітом чужих. Саме на сигнал «SOS», що надіслала зникла експедиція, й відреагував бортовий комп’ютер «Мать» корабля «Ностромо». Але в той же час фільм не є безпосереднім продовженням. «Прометей» - це скоріше пріквел. Це повністю самостійний проект, здатний існувати без будь-якої прив’язки до Чужих.

Перед нами не просто черговий блокбастер, перенасичений комп'ютерними спецефектами. Режисер, навпаки, постарався повернутися до джерел створення повномасштабних декорацій, вдаючись до комп'ютерних спецефектів лише тоді, коли те, що відбувається, неможливо передати за допомогою декорацій і костюмів. Ті, хто подивились трейлер, вже змогли оцінити подібний підхід до створення кіно. Те, що відбувається на екрані, дійсно виглядає природно, і глядач вірить в те, що відбувається.

imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2012
Країна
США
Мова дублювання
українська
Жанр
жахи, фантастика, бойовик
В головних ролях
Нумі Рапас, Майкл Фассбендер, Шарліз Терон, Ідріс Ельба, Гай Пірс, Логан Маршалл-Грін, Шон Харріс, Рейф Сполл, Іман Елліотт, Бенедикт Вонг
Режисер
Рідлі Скотт
Сценарій
Джон Спейтс, Деймон Лінделоф
Прокат
З 31 травня 2012
Тривалість
123 хв.
Вікові обмеження
16 років