Лондонський королівський балет: Бернстайну Сто Років (мовою оригіналу) (0+)

Лондонський королівський балет: Бернстайну Сто Років (мовою оригіналу) (2018) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Лондонський королівський балет: Бернстайну Сто Років (мовою оригіналу)» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Лондонский королевский балет: Бернстайну Сто Лет / ROH Live: Bernstein Centenary

Леонард Бернстайн був одним із перших класичних композиторів Америки, який здобув визнання як глядачів, так і критиків. Він був прихильником еклектики: поєднував джаз та модернізм, традиції єврейської музики з музикою Бродвею, композиції Бернстайна чудово підходять для танцю. Він тісно співпрацював з Джеромом Роббінсом, серед їхніх спільних робіт — «Повна свобода» й «Вестсайдська історія».

З нагоди ювілею композитора Королівський Балет об'єднає трьох його співхореографів, щоб вшанувати Бернстайна, його жанровий діапазон і танцювальні якості музики.

Програма включає дві світові прем'єри хореографа Вейна МакҐреґора та його колеги Крістофера Уілдона, які вперше працювали з творчістю Бернстайна. Третій учасник програми — відродження постановки запрошеного хореографа Ліама Скарлетта «Вік тривоги», створеної в 2014 р. на матеріалі рефлексійної «Другої симфонії» Бернстайна. І симфонія, і балет натхненні модерністською поемою Вістена-Г’ю Одена, написаною під впливом розчарування та невпевненості, що полонили світ по закінченню Другої світової війни.

imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2018
Країна
Великобританія
Мова дублювання
англійська (з українськими субтитрами)
Жанр
балет
Хореографи
Вейн МакҐреґор, Ліам Скарлетт, Крістофер Уілдон
Режисер
-
Музика
Леонард Бернстайн
Прокат
02 травня 2018
Знижки весь день
02 травня 2018 (у Львові (Forum Lviv) не діють)
Тривалість
181 хв.
Вікові обмеження
0+