Ронал Варвар

Ронал Варвар (2011) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Ронал Варвар» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Ронал Варвар /

Пригоди «недоробленого» варвара в комедійному мультфільмі для дорослих Ронал варвар є іронічною пародією на такі фентезійні рольові ігри як «Герої меча і магії» і «Підземелля і дракони», а так же фільмів, типу «Конан-варвар». Головний герой мультфільму - молодий варвар Ронал з шалено низькою самооцінкою абсолютно не годиться у воїни. Йому нітрохи не цікаві всі ті захоплення і забави, якими займаються його одноплемінники. Ронала не цікавлять ні битви, ні завоювання, ні бенкети, ні навіть жінки ... напевно. Він постійно мріє лише про одне, щоб його просто залишили в спокої. Загалом, Ронал справжній боягуз, слабкий, боязкий, сором'язливий людина, полярно протилежна особистість всім варварам в своєму селі і далеко за її межами. Але, як відомо, доля-лиходійка любить пожартувати, і деколи жорстоко. Одного разу настане момент, коли вся відповідальність за виживання рідного племені цілком ляже на худі плечі Ронала.

Сталося так, що на село, в якому жив Ронал нападають варвари з ворожого племені на чолі з жорстоким принцом Вольказаром. Практично всіх родичів Ронала забирають в полон, крім нього самого, але не для того, щоб змусити працювати або служити, а для того, щоб принести їх у жертву стародавнім богам. Тепер Ронал варвар змушений відправитися в небезпечну подорож, щоб врятувати його рідний клан і зірвати плани злобного Вольказара, який хоче в результаті жертвопринесення отримати владу над усім світом. По дорозі до Роналу приєднується Альберт - пофігістіческій бард, м'язиста діва-войовниця Сандра і бездоганно доглянутий ельф-метросексуал Ельрік. Щоб перемогти ворога, Роналу разом з новими друзями доведеться подолати безліч суворих випробувань, щоб, врешті-решт, звільнити свій народ.

imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2011
Країна
Данія
Мова дублювання
українська
Жанр
мультфільм, фентезі, пригоди
Режисер
Крестен Вестбьєрг Андерсен, Торбьорн Крістофферсен, Філіп Ейнштейн Ліпськи
Сценарій
Торбьорн Крістофферсен, Крестен Вестбьєрг Андерсен, Філіп Ейнштейн Ліпськи
Прокат
З 08 грудня 2011
Тривалість
88 хв.