Ржевський проти Наполеона

Ржевський проти Наполеона (2011) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Ржевський проти Наполеона» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Ржевский против Наполеона /

Нова сатирична комедія «Ржевський проти Наполеона» про невідомого і незвичайному подвиг видатного бабія всіх часів і народів, поручика Ржевського (Павло Дерев'янко), завдяки якому Наполеон (Володимир Зеленський) програв війну з Росією. Даний факт двісті років переховувався істориками від широкої громадськості через те, що для виконання завдання Ржевському довелося стати ... жінкою. А куди діватися? Адже Бонапарта потрібно подовше затримати в Москві, щоб російські війська отримали час для підготовки та посилення своїх військ. Зробити це можна тільки використовуючи найбільшу слабкість Наполеона - «мати» все, що ворушиться. Але підіслати потрібно було таку жінку, яка змогла б «обеззброїти» Наполеона, одночасно не піддаючись на його чоловічі чари «до кінця», інакше після цього вона стане йому нецікава, але ж мета операції - виграти час.

Далі в картині «Ржевський проти Наполеона» йдуть пошуки потрібної жінки по «російських селищах», але ні до чого не призводять і тоді Кутузов (Володимир Симонов) за «своїми каналами» сам починає підшукувати підходящу кандидатуру. Логічно розсудивши, що кращою жінкою, яка не «дасть» Наполеону при будь-яких обставин, може бути тільки ... чоловік, погляд полководців звертається на Ржевського, що відбуває довічний термін за пропаганду сексуальної революції. Йому обіцяють зняти судимість у разі успіху операції, переодягають у жіноче плаття, і ставлять стратегічне завдання - звабити Наполеона «по саме не хочу». Спочатку поручику здається, що він зробить це «як два пальці», але раптом, у процесі місії зустрічає жінку своєї мрії - міс Москви 1810 - Наташу Ростову (Світлана Ходченкова) ... Що робити?Розкритися і «завалити» завдання? Але це означає його повернення в тюрму!Але на те він і Ржевський, щоб знаходити виходи з безвихідних ситуацій.

imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2011
Країна
Росія, Україна
Мова дублювання
оригінал (російська)
Жанр
комедія
В головних ролях
Павло Дерев’янко, Володимир Зеленський, Світлана Ходченкова, Михайло Єфремов, Марат Башаров, Євген Кошовий, Жан-Клод Ван Дамм, Анна Семенович, Анфіса Чехова, Михайло Галустян
Режисер
Марюс Вайсберг
Сценарій
Андрій Яковлєв, Михайло Савін, Андрій Ільков
Прокат
З 26 січня 2012
Тривалість
95 хв.