Людина-Павук: Навколо всесвіту (0+)

Людина-Павук: Навколо всесвіту (2018) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Людина-Павук: Навколо всесвіту» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Человек-паук: Через вселенные / Spider-Man: Into the Spider-Verse

Події анімаційного фільму розгортаються у тому ж світі, де живе Людина-павук. Та виявляється, що надприродними здібностями володіє не лише він. Подібний павучок вкусив ще одного хлопчину з Нью-Йорку. А таких самих юнаків у костюмі павука існує ще декілька. Один із них – Майлз Моралез із Нью-Йорку. Його батько – афроамериканець, а мати – латиноамериканка. Чимало є підлітків, що вечорами вештаються містом. Та Майлз робить це не просто так.

Проект «Людина-Павук: Навколо всесвіту» – це анімаційний фільм, створений з використанням інноваційних технологій. Над фільмом працювали студії Columbia Pictures та Sony Pictures Animation. Головний герой, про якого зняли мультфільм, вперше з’явився на сторінках коміксів у 2011 році. Ідея створити темношкірого Людину-павука виникла ще у 2008 році. Авторами оновленого супергероя стали Брайан Майкл Бендіс та Сара Пічеллі. А серед сценаристів проекту є легендарні Стен Лі та Стів Дітко – творці більшості героїв з коміксів Марвел.

imbd_logo Created with Sketch.
8.7/10
Рік
2018
Країна
США
Мова дублювання
українська
Жанр
анімація, пригоди, фентезі
В головних ролях
Лів Шрайбер, Махершала Алі, Шамеік Мур, Браян Тайрі Генрі
Режисер
Боб Персічетті, Пітер Ремзі
Сценарій
Філ Лорд, Крістофер Міллер, Родні Ротман
Прокат
З 13 грудня 2018, орієнтовно по 30 січня 2019
Прокат у технології 4DX
До 26 грудня 2018
Прем'єрний період
До 19 грудня 2018
Знижки
З 20 грудня 2018 (у Львові (Forum Lviv) не діють)
Тривалість
117 хв.
Вікові обмеження
0+