Крок вперед 4

Крок вперед 4 (2012) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Крок вперед 4» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Шаг вперед 4 /

Танець — це мистецтво самовираження, просякнуте гармонією, пластикою та імпровізацією. Це своєрідна мова тіла, яку неможливо перекласти, та яка в той же час є зрозумілою для усіх. Фільм «Крок вперед 4» — чудове продовження серії, наскрізь просякнутої музикою, ритмом та пластикою.

Та на нас чекають не просто невтримні танці на сонячному узбережжі Маямі. В центрі сюжету картини — справжня драма, затягнутою до якої опиняється головна героїня на ім’я Емілі.

Емілі — симпатична дівчина, яка одержима танцями і крім цього вона є донькою одного з найвпливовіших бізнесменів Америки. Вона приїздить до Маямі з одним єдиним наміром — стати танцюристкою та підкорити своєю пластикою усе Східне узбережжя. Та, схоже, її плани не справдяться: вона закохується в юнака на ім’я Шон — лідера танцювальної групи.

Незабаром Емілі дізнається, що група Шона, яка називається МОВ — це не просто кілька танцюристів, які час від часу приймають участь у різних конкурсах. МОВ — це команда поціновувачів неймовірних флешмобів, яка має мільйони прихильників у всьому світі.

Усе б нічого, та батько Емілі планує побудувати в Маямі найбільший готельний комплекс, а для цього йому доведеться зрівняти з землею рідний район хлопців. Емілі дізнається про це та приєднується до колективу МОВ, аби за допомогою танцювальних флешмобів виразити свій протест. Вистачить танцювати безцільно! Прийшов час діяти рішуче!

«Крок вперед 4» — це чудовий фільм, сповнений ритмом, боротьбою та танцями. Відчуйте атмосферу Маямі та зануртесь в яскравий та феєричний світ танців, музики та експресії.

imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2012
Країна
США
Мова дублювання
українська
Жанр
драма, мелодрама, музика
В головних ролях
Адам Дж. Севані, Кетрін МакКормік, Райан Гузман, Стівен Стеннерт, Джордана Де Паула, Джессіка Гудікс, Чадд Сміт, Марі Кода, Міа Майклс, Крістофер Скотт
Режисер
Скотт Спір
Сценарій
Дженні Майер
Прокат
З 26 липня 2012
Тривалість
113 хв.