Пастка для нареченої

Пастка для нареченої (2011) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Пастка для нареченої» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Ловушка для невесты /

«Пастка для нареченої» - британська комедія режисера Шері Фольксона, не позбавлена однак елементів драми. Головні герої фільму - суперзірка і видатна актриса Лара, а також її симпатичний бойфренд на ім'я Джеймс.

Звичайно, бути знаменитою не так уже й погано, але у певні життєві моменти хотілося б стати звичайною дівчиною, що не привертає до своєї персони зайвої уваги «В які такі моменти?» - спитаєте ви. Взяти, приміром, весілля. Ця драматична і зворушлива подія, що стосується лише закоханої пари, їхніх родичів і друзів. В такий день вкрай не хотілося б перебувати під прицілами сотень фотоапаратів папарацці, які тільки й чекають, щоб відобразити тебе у самому безглуздому ракурсі, а потім продати фото таблоїдам. Головна героїня вирішує, що єдине місце у світі, де вони з нареченим зможуть сховатися від набридливих і всюдисущих папараці - це тихий маленький острівець під назвою Хегг. Але не тут-то було! Їх знаходять і там.

Недовго думаючи, Лара вирішується на авантюрний вчинок. Вона знаходить підставну наречену Кеті - місцеву жительку, яка, на думку Лари, ідеально підходить для втілення у життя її хитромудрого плану. Але доля, схоже, готова зіграти з героями фільму злий жарт. Коли Кеті і Джеймс зустрічаються, між ними проскакує іскра. Що це: тимчасове помутніння розуму Джеймса або ж його справжня любов?

«Пастка для нареченої» - це кумедна історія, повна незвичайних ситуацій і просочена хорошим британським гумором. Фільм відрізняється хорошим підбором акторів. Він легкий, але в той же час змушує замислитися над непередбачуваністю такого почуття, як любов.

imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2011
Країна
Великобританія
Мова дублювання
українська
Жанр
драма, комедія
В головних ролях
Келлі Макдональд, Еліс Ів, Девід Теннант, Ділан Моран, Майкл Урі, Селлі Філліпс, Федерико Кастеллуччо, Джеймс Фліт, Хаміш Кларк, Бен Еддіс
Режисер
Шері Фольксон
Сценарій
Ніл Яворський, Селлі Філліпс
Прокат
З 05 квітня 2012
Тривалість
89 хв.