Падіння американської імперії

Падіння американської імперії (2019) — прем'єра фільму в Україні, трейлери, кадри з фільму, актори, продюсери та режисери.

Падение американской империи / The Fall Of The American Empire

Молодий професор філософії П’єр-Поль Дау (Александр Ландрі), працюючи кур’єром, випадково стає свідком пограбування. У перестрілці було вбито усіх учасників і прямо до ніг хлопця падають дві сумки набиті грошима. Жодного свідка немає, тож П’єр-Поль забирає гроші собі. Аби не потрапити до рук злочинців та уникнути поліції, що слідує за ним по п’ятам, хлопець зв’язується з людьми, які знають як діяти в таких ситуаціях. Це проститутка та чолов’яга, який щойно вийшов із тюрми.

Комедія «Падіння американської імперії» – це нова робота 77-річного Дені Аркана з Канади. У 2004 році він отримав «Оскар» за кращий іноземний фільм. Назва нового фільму перегукується з назвою однієї з його попередніх робіт «Занепад американської імперії» 1986 року, проте нова стрічка не є її прямим продовженням. Фільм ілюструє прив’язаність сучасного світу до грошей та повну залежність від них. На відміну від попередніх робіт Аркана, тут менше діалогів та більше динаміки.

imbd_logo Created with Sketch.
7.4/10
Рік
2019
Країна
Канада, США
Мова дублювання
українська
Жанр
екшн, комедія
В головних ролях
Александр Ландрі, Вінсент Леклерк, Тетчена Белланж, Максим Рой, Ерік Брюно, Ремі Жирар, Марі-П'єр Морен
Режисер
Дені Аркан
Сценарій
Дені Аркан
Прокат
З 04 квітня 2019
Тривалість
127 хв.
Вікові обмеження
-