Вбивство священного оленя (16+)

Вбивство священного оленя (2017) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Вбивство священного оленя» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одесса, Львів, Суми.
Убийство священного оленя / The Killing of a Sacred Deer

У центрі сюжету родина хірурга Стівена Мерфі (Колін Фаррелл). Щодня він рятує життя і найменша його помилка може чиєсь життя відібрати. Дружина героя Анна (Ніколь Кідман) та двоє дітей чудово знаходять спільну мову. Проте ідилія родинного затишку опиняється під загрозою. На заваді щастю стає минуле Стівена. Чоловік опиняється перед страшним вибором і кожен з варіантів може завдати болю іншим.

Психологічний трилер «Вбивство священного оленя» отримав приз Каннського міжнародного кінофестивалю за кращий сценарій. Стрічка являється спільною роботою кінематографістів з Великобританії та Ірландії. Головні ролі дістались ірландцю Коліну Фарелу та американці Ніколь Кідман. Режисуру довірили Йоргосу Лантімосу. У його послужному списку три нагороди Каннського кінофестивалю, окрім цієї роботи. Спільно з Эфтімісом Филиппоу він працював над сценарієм. Основний знімальний процес проходив у лікарні міста Цинцинаті у штаті Огайо, США.

Рік
2017
Країна
Великобританія, Ірландія
Озвучений
українською мовою
Жанр
трилер, містика, драма, детектив
В головних ролях
Ніколь Кідман, Колін Фаррелл, Алісія Сільверстоун, Реффі Кессіді, Білл Кемп, Баррі Кеоган
Режисер
Йоргос Лантімос
Сценарій
Йоргос Лантімос, Ефтіміс Філіппоу
Прокат
З 28 грудня 2017, орієнтовно по 21 лютого 2018
Знижки в будні та вихідні весь день
З 28 грудня 2017 (у Львові (Forum Lviv) не діють)
Тривалість
121 хв.
Вікові обмеження
16+