Щиголь

Щиголь (2019) — прем'єра фільму в Україні, трейлери, кадри з фільму, актори, продюсери та режисери.

Щегол / The Goldfinch

Коли в Метрополітен-музеї у Нью-Йорку пролунав вибух, більшість його відвідувачів загинули. Хлопчик Тео (Енсел Елгорт) дивом вижив. Вмираючий дідусь, що опинився поруч, подарував йому перстень та наказав взяти з собою одну із картин і переховувати її в себе, що б не трапилось. Ця картина вплинула на усе подальше життя Тео. Він опинявся у різних прийомних родинах – багатих та бідних, жив у різних містах світу. Тільки одне лишалось не змінним – він тримав при собі картину.

Драма «Щиголь» є екранізацією однойменного роману Донни Тартт, що вийшов у 2014 році. Книга одразу здобула популярність та завоювала низку престижних нагород, серед яких Пулітцерівська премія за кращу художню книгу. Того ж року було викуплено права на екранізацію. Режисером проекту став Джон Краулі («Бруклін»), володар призу екуменічного журі Берлінського кінофестивалю у 2008 році. Сценарієм зайнявся Пітер Строхал, номінант на премію «Оскар» у 2012 році за кращий адаптований сценарій.

imbd_logo Created with Sketch.
0/10
Рік
2019
Країна
США
Мова дублювання
українська
Жанр
драма
В головних ролях
Енсел Елґорт, Анайрін Барнард, Ніколь Кідман, Сара Полсон, Джеффрі Райт, Люк Вілсон, Фінн Вулфард, Оакс Феглі, Ашлі Каммінгс
Режисер
Джон Краулі
Сценарій
Пітер Строхан, Донна Тартт
Прокат
З 10 жовтня 2019
Тривалість
- хв.
Вікові обмеження
-