Сховище (16+)

Дивіться фільм Сховище (16+) (Хранилище) у кінотеатрі Планета Кіно у Львові (King Cross Leopolis, Сокільники, Стрийська 30, Ашан). До вашої уваги трейлер, афіша, розклад сеансів, ціна і можливість купити квитки на фільм Сховище (16+) 2017 року.
Хранилище / The Vault

Для того, щоб врятувати брата Майкла (Скотт Хейз), сестрам Леа (Франческа Фішер-Іствуд) та Ві (Терін Меннінг) нічого не залишається, як пограбувати банк. Обравши найзручнішу на їхній погляд ціль, дівчата зі зброєю вдираються до банківського сховища. Ед Маас (Джеймс Франко), співробітник банку, до голови якого приставили рушницю, вказує грабіжницям де сховані дійсно великі гроші. Це старе приватне сховище у підвалі банківської споруди. Пробираючись до нього, сестри ніяк не розраховували зіткнутися зі спротивом невідомих сил.

Стрічка «Сховище» є дітищем Дена Буша. Усю свою кар’єру він присвятив фільмам жахів та трилерам. Має досвід у написанні сценаріїв, режисурі, монтажі, продюсуванні, сам знімає свої фільми як оператор та у двох роботах виступив у якості актора. Цього разу спільно з Коналом Бірном він написав сценарій та сам сів у режисерське крісло. Це третя спільна робота Бірна та Буша.

Рік
2017
Країна
США
Мова дублювання
українська
Жанр
трилер, жахи
В головних ролях
Джеймс Франко, Терін Меннінг, Франческа Фішер-Іствуд, Скотт Хейз, К'Оріанка Кілчер
Режисер
Ден Буш
Сценарій
Ден Буш, Конал Бірн
Прокат
З 21 вересня 2017, орієнтовно по 04 жовтня 2017
Знижки в будні та вихідні весь день
З 21 вересня 2017 (у Львові (Forum Lviv) не діють)
Тривалість
91 хв.
Вікові обмеження
16+