Захар Беркут

Захар Беркут (2019) — прем'єра фільму в Україні, трейлери, кадри з фільму, актори, продюсери та режисери.

Захар Беркут

Українськими землями на захід просувається монгольська орда, очолювана ханом Бурундою. На підступах до Карпат військо зупинилося, готуючись перетнути гори. Якось вночі двоє місцевих мисливців – брати Беркути – пробираються до ворожого табору та звільняють бранців. Розлючений хан готовий стерти з лиця землі усі карпатські поселення. Та у Захара Беркута (Роберт Патрік) є свій план як цьому протистояти.

Історична драма «Захар Беркут» – це екранізація однойменного твору Івана Франка, який побачив світ у 1883 році. Повторно екранізувати сюжет взявся режисер Ахтем Сейтаблаєв. Стрічка стала одним із переможців 9 пітчингу Держкіно та отримала 30 млн. грн. із необхідних 75 млн. грн. із державного бюджету. Виробництво стрічки проходить у тісній співпраці із колегами з США. Співрежисером стрічки став Джон Вінн, а над сценарієм працювали Ярослав Войцишек та Річ Ронат. Основні зйомки проводились у Карпатах, зокрема на озері Синевир та Манявському водоспаді.

imbd_logo Created with Sketch.
0/10
Рік
2019
Країна
Україна
Мова
українська
Жанр
драма, історія, бойовик, українське
В головних ролях
Роберт Патрік, Андрій Ісаєнко, Цегмід Церенболд, Томмі Фленаган, Олег Волощенко, Поппі Дрейтон, Аян Утепберген, Алекс МакНіколл, Віктор Жданов
Режисер
Ахтем Сеітаблаєв, Джон Вінн
Сценарій
Ярослав Войцешек, Річард Ронат
Прокат
З 10 жовтня 2019
Тривалість
110 хв.
Вікові обмеження
-