Бути Астрід Ліндгрен (12+)

Бути Астрід Ліндгрен (2018) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Бути Астрід Ліндгрен» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Быть Астрид Линдгрен / Becoming Astrid

У невеличкому селищі у Швеції живе родина Ерікссонів. 16-річну доньку Астрід (Альба Аугуст) тут знають завдяки її чудовим шкільним ессе. Аби хоч якось реалізувати свій письменницький талант, вона влаштовується секретарем у місцеву газету. Відносини з видавцем газети призводять до того, що дівчина вагітніє. Аби уникнути осуду та мати змогу народити дитину не вказуючи ім’я батька, Астрід їде до Данії. Новонародженого хлопчика довелося залишити у прийомних батьків, бо мізерної зарплатні секретарки не вистачило б на виховання дитини. Пройде багато років, перш ніж вона зможе жити із сином під одним дахом. Проте письменниця була сповнена оптимізму у кожен із днів очікування.

Біографічна драма «Бути Астрід Ліндгрен» про всесвітньо відому дитячу письменницю знята спільно кінематографістами із Швеції та Данії. Режисерське крісло посіла Пернілла Фішер Крістенсен, триразова володарка нагород Берлінського кінофестивалю, яка спільно з Кім Фупц Окесон працювала над сценарієм.

imbd_logo Created with Sketch.
7.3/10
Рік
2018
Країна
Швеція, Данія
Озвучений
українською мовою
Жанр
біографія, мелодрама
В головних ролях
Альба Аугуст, Марія Бонневі, Бйорн Густафссон
Режисер
Пернілла Фішер Крістенсен
Сценарій
Пернілла Фішер Крістенсен, Кім Фупс Окесон
Прокат
З 15 листопада 2018, орієнтовно по 21 листопада 2018
Знижки в будні та вихідні весь день
З 15 листопада 2018 (у Львові (Forum Lviv) не діють)
Тривалість
123 хв.
Вікові обмеження
12+