Бій з тінню 3: Останній раунд

Бій з тінню 3: Останній раунд (2011) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Бій з тінню 3: Останній раунд» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Бой с тенью 3: Последний раунд /

Фінальна частина культового бойовика, новий фільм Бій з тінню 3: Останній раунд знятий режисером першої частини, Олексієм Сидоровим ("Бригада", "Бій з тінню"). Все, про що тільки міг мріяти у своєму житті головний герой - боксер Артем Колчин (Денис Нікіфоров), уже домігся. Сьогодні він абсолютний чемпіон світу з боксу, йому вдалося побудувати власний бізнес, який процвітає, він справжня "зірка" телеекрану - його впізнають на вулиці і люблять жінки. Більш того, Артем не покинув спорт, він успішно тренує молодого талановитого боксера. Все йде добре, поки в одному з поєдинків підопічний Колчіна не отримує дуже серйозну травму, яка може поставити хрест на кар'єрі хлопця. У Артема з'являються сумніви в тому, що поєдинок був проведений чесно, і що травма була випадковістю.

Все перестає мати будь-яке значення в одну мить, коли у квартирі Артема лунає телефонний дзвінок... Цей дзвінок від заклятого ворога Артема, Вагіта Валієва (Андрій Панін) хоч і не пояснює до кінця подій останніх днів, але Вагіт дає зрозуміти, що йому відома справжня правда про той поєдинок, що трагічно закінчився. Разом з тим, з незрозумілої причини Вагіт обіцяє допомогти Артему, якому починає загрожувати смертельна небезпека, запобігти якій наш герой може тільки вийшовши на ринг в Гонконзі і довівши бій до перемоги. Чи варто дивитися трейлер онлайн перед походом в кіно чи ні, вирішувати вам у будь-якому раз, і отримати приголомшливі враження від нового фільму Бій з тінню 3: Останній раунд, який буде демонструватися у форматі 3D, ви зможете тільки в кінотеатрі, і вже в листопаді.

imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2011
Країна
Росія
Мова дублювання
оригінал
Жанр
бойовик, драма, кримінал, пригоди
В головних ролях
Денис Нікіфоров, Андрій Панін, Олена Панова, Бату Хасіков, Михайло Горевой, Дмитро Шевченко
Режисер
Олексій Сідоров
Сценарій
Олексій Сідоров
Прокат
З 17 листопада 2011