Попелюшка: Повний вперед!

Попелюшка: Повний вперед! (2012) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Попелюшка: Повний вперед!» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Золушка: Полный вперед /

Ця історія почалася на маленькій станції. Російський принц приїжджає в невелике містечко, де безнадійно закохується в чарівну Попелюшку. Втім, не будемо випереджати події. Спершу принцу необхідно відшукати свою єдину і ненаглядну. Адже все, що в нього залишилося в пам'ять про неї - це її зуб. Так-так, саме зуб! Той самий, який вона втратила в бійці. «Якій бійці?» — запитаєте ви. Звичайнісінькій бійці в місцевому салуні. Ви не можете зрозуміти, як же Попелюшка може вести себе подібним чином? Ще й як може! Адже це зовсім інша історія про зовсім іншу Попелюшку! Так що пристебніть ремені, і повний вперед! Пригоди починаються!

У режисера даного мультфільму — Паскаля Ерольда — уже є досвід роботи над анімацією, знятої за мотивами відомої казки. Спільно з Жеромом Дешамом і Машею Макєєвою він створив «Правдиву історію Кота в чоботях». «Попелюшка: Повний вперед!» — його сольна стрічка. Тепер Паскаль Ерольд отримав повний карт-бланш, через що його новий анімаційний фільм переповнений яскравим гумором і найбожевільнішими пригодами, які вам коли-небудь доводилося спостерігати.

Попелюшку в такому амплуа ви ще не бачили! Відома всім історія, розказана в жанрі анімаційної комедії, нікого не залишить байдужим! Вас чекають карколомні пригоди, погоні і викрадення, інтрига, справжня велика дружба і, звичайно, любов!

Чи знайде прекрасний принц свою Попелюшку, чи, може, піратам-розбійникам вдасться його зупинити? Дивіться новий французький анімаційний фільм «Попелюшка: Повний вперед!», і ви неодмінно про це дізнаєтеся! Море гумору і гарний настрій вам забезпечено!

imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2012
Країна
Франція
Мова дублювання
українська
Жанр
мультфільм
В головних ролях
Олександра Ламі, Іоланда Моро, Ізабель Нанті, Антуан де Кон, Мішель Бужена
Режисер
Паскаль Ерольд
Сценарій
Паскаль Ерольд
Прокат
З 02 серпня 2012
Тривалість
85 хв.