Людина, яка змінила все

Людина, яка змінила все (2011) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Людина, яка змінила все» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Человек, который изменил все /

Розкішна спортивна драма «Людина, яка змінила все» з Бредом Піттом у головній ролі заснована на реальних подіях, описаних в однойменному бестселері Майкла Льюїса. До речі, минулого року екранізація іншого роману Льюїса «Невидима сторона», який так само був присвячений бейсболу, стала світовим касовим хітом, а Сандра Баллок отримала премію «Оскар» за головну роль. Що стосується нового фільму, то в числі його авторів сценарію відразу два володаря «Оскара» - Стівен Зайллян (премія за «Список Шиндлера») і Аарон Соркін (премія за «Соціальну мережу»), а в акторському складі присутній Філіп Сеймур Хоффман (премія «Оскар» за драму «Капоте»). Мабуть, навіть недосвідченим кіноманам не потрібно пояснювати, що даному фільму спочатку забезпечений не тільки комерційний, а й глядацький успіх. Подивившись лише офіційний трейлер онлайн в цьому можна легко переконатися, дивлячись на блискучу гру акторів у кожній сцені, на красу кожного кадру, оцінивши глибокий посил і зміст.

Сюжет фільму «Людина, яка змінила все» будується навколо головного героя - директора спортивного клубу Біллі Біна (Бред Пітт). Будучи сам колишнім бейсболістом, Біллі не визнає ніякого іншого результату окрім перемоги, але його провінційна команда зі скромним бюджетом не може дозволити собі «зіркових» гравців. Намагаючись знайти рішення проблеми, Біллі наймає собі помічника, випускника Гарварда, Пітера Бренда (Джона Хілл), від якого дізнається про саберметрію - новітній метод підбору гравців за допомогою комп'ютерного аналізу їх фізичних даних. Нововведення не влаштовують колег і раду директорів команди, а тут ще неприємності у відносинах з колишньою дружиною Шерон (Робін Райт), але пройшовши через усі перешкоди і труднощі, Біллі вдається домогтися успіху на всіх фронтах.

imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2011
Країна
США
Мова дублювання
українська
Жанр
драма, біографія, спорт
В головних ролях
Бред Пітт, Джона Хілл, Філіп Сеймур Хоффман, Робін Райт, Кріс Претт, Стефен Бішоп, Брент Дженнінгс, Кен Медлок, Теммі Бланчард, Джек МакГі
Режисер
Беннетт Міллєр
Сценарій
Стівен Зейллян, Аарон Соркін, Стен Червін
Прокат
З 08 грудня 2011
Тривалість
126 хв.