Хроніка

Хроніка (2012) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Хроніка» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Хроника /

Один з найбільш очікуваних фільмів січня, Хроніка знятий у популярному сьогодні стилі мок'юментарі - псевдодокументального кіно, у якому вперше для цього формату були використані складні спецефекти. Знову ж таки вперше, глядач побачить не сумно розтягнуте дійство, заповнене порожніми фразами героїв, як в «Паранормальному явищі», а справжній, захоплююче динамічний і реально лякаючий фантастичний фільм жахів. Режисер картини Джошуа Транк відомий як творець серіалу «Точка вбивства», а один з молодих акторів, Майкл Келлі, вже встиг знятися у таких відомих стрічках, як «Законослухняний громадянин» і «Світанок мерців». Вперше трейлер фільму «Хроніка» був представлений глядачам 19 жовтня 2011 у Голлівуді, на початку прем'єрного показу «Паранормальне явище 3», після чого фільм одразу викликав величезний інтерес у глядачів і обріс купою чуток.

Сюжет фільму Хроніка розповідає про трьох шкільних друзів, які вирушають побродити вночі і натикаються на невеликий у діаметрі провал на пустирі, які бувають від прориву водопровідних комунікацій. Від нічого робити, вони вирішують спуститися і ближче подивитися, що там внизу ... Несподіваний контакт зі знайденою у провалі субстанцією не проходить для друзів безслідно - вони отримують надздібності. Спочатку можливість пожартувати над відвідувачем магазина, штовхнувши його зусиллям думки, чи перехожими на вулиці здавалася кумедною, але невміння контролювати свої емоції у певний момент привело до трагічного випадку, в результаті чого загинули невинні люди. Розуміння того, що дедалі більша надприродна сила виявилася зловісно темною, приходить до хлопців дещо пізніше, а потім на них буде оголошено полювання...

imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2012
Країна
США, Великобританія
Мова дублювання
українська
Жанр
фантастика, триллер
В головних ролях
Майкл Б. Джордан, Майкл Келлі, Дейн ДеХаан, Анна Вуд, Ешлі Хіншоу, Алєкс Расселл, Хосе Ваз, Люк Тайлєр, Метью Робертс
Режисер
Джошуа Транк
Сценарій
Макс Лендіс, Джошуа Транк
Прокат
З 23 лютого 2012
Тривалість
83 хв.