Cirque du Soleil: Казковий світ у 3D

Cirque du Soleil: Казковий світ у 3D (2012) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Cirque du Soleil: Казковий світ у 3D» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Cirque du Soleil: Сказочный мир в 3D / Cirque du Soleil: Worlds Away

Приготуйтесь вийти за межі ілюзій та мрій. «Cirque du Soleil: Казковий світ у 3D» - мандрівка у країну, де панує любов і магія барв.

Cirque du Soleil (цирк Сонця) — це яскраве шоу, якому немає аналогів у світі. Виступи трупи цього цирку завжди супруводжуються аншлагом. В організації дійства беруть участь кращі режисери, постановники номерів, артисти, музиканти і майстри постановок візуальних ефектів. Канадський цирк принципово не залучає до своїх виступів тварин. Номери виконують кращі акробати з усього світу, які працюють без страхівки. Протягом шоу завжди грає лише жива музика, яку виконують знамениті маестро академічного жанру. Костюми для учасників шоу вважають за честь шити знамениті модельєри світу. Все це ви побачите у новому фільмі від продюсера Джеймса Кемерона “«Cirque du Soleil: Казковий світ у 3D».

У кріслі сценариста і режисера стрічки засів Ендрю Адамсон, який, до слова, подарував світові “Хроніки Нарнії”. Цій людині дивовижним чином вдається створювати атмосферу магії і нереальності усього що відбувається довкола, у яку легко занурюється глядач, незалежно від віку та інтересів.

Фільм «Cirque du Soleil: Казковий світ у 3D» зумів увібрати в себе кращі фрагменти виступів, поєднавши їх в одне театралізоване дійство. В антуражі яскравих барб, карколомних трюків дивовижних візуальних ефектів і чарівної музики, ви побачите історію двох закоханих, яких розлучила доля. Щоб знову бути разом, їм доведеться пройти чимало випробувань. Це свого роду унікальна стрічка. Вперше Цирк дю Солей вийде за рамки традиційних виступів і постане у своїй неперевершеності і багатогранності на великому екрані. Таку подію не можна пропустити, адже другого шансу може і не бути.

imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2012
Країна
США
Мова дублювання
українська
Жанр
фентезі
В головних ролях
ЕрікаЛінц, Ігор Заріпов, Даллас Барнетт, Джейсон Беррент
Режисер
Ендрю Адамсон
Сценарій
Ендрю Адамсон
Прокат
З 20 грудня 2012
Тривалість
91 хв.
Вікові обмеження
6 років