Рейс

Рейс (2012) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Рейс» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Рейс / Flight

Фільм розповість глядачам про Вільяма Вітакера — приємного чоловіка і хорошого пілота. За його плечима багатий послужний список бездоганних злетів та м'яких посадок. Та під час одного із польотів багатотонна машина почала падати через відмову однієї з систем. Вітакеру довелось буквально зробити неможливе, щоб приземлити літак. Фігуру вищого пілотажу, яку він виконав на пасажирському лайнерів, назавжди запам'ятають жителі Америки. Вільям став справжнім національним героєм. Здавалося б, усе закінчилось добре... Але не для Вільяма.

“Рейс” - чи не найпотужніша психологічна драма, відзнята визнаним майстром жанру. Це історія про людину, чий геройський вчинок намагаються поставити під сумнів, через недолік, що вийде на поверхню. Справа у тому, що у крові пілота, яку взяли перед злетом, знайдуть алкоголь. Вільям знає про свою ваду і успішно з нею бореться. Та ввечері, напередодні польоту, сталось непередбачуване... Щось, що змусило його топити горе у спиртному. Щось, про що він не поспішає розповідати у суді.

Стрічка тримає увагу глядача до останнього моменту. Земекіс піднімає досить цікаве питання, відповідь на яке знайде кожен після перегляду фільму.

Вільям — один із кращих пілотів, що доведено простим тестом. Десять інших пілотів почергово саджали у симулятор, моделюючи ситуацію, що сталася з Вільямом. Жоден з них, у результаті, не справився із завданням. Тож може герой мати право на шкідливу звичку?

Не зважаючи на те, що “Рейс” вийшов на екрани зовсім недавно, стрічка уже встигла здобути масу захоплених відгуків критиків та зібрати вражаючу касу по всьому світу. Настала наша черга познайомитись із новим шедевром Роберта Земекіса.

imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2012
Країна
США
Мова дублювання
українська
Жанр
драма
В головних ролях
Дензел Вашингтон, Келлі Райллі, Брюс Грінвуд, Дон Чідл
Режисер
Роберт Земекіс
Сценарій
Джон Гейтінс
Прокат
З 06 грудня 2012
Тривалість
138 хв.
Вікові обмеження
16 років