«Веселі» канікули

«Веселі» канікули (2012) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм ««Веселі» канікули» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

«Весёлые» каникулы /

Фільм спродюсований Мелом Гібсоном, він же грає і головну роль. Його герой - водій у якомусь злочинному угрупованні, що займається не зовсім законними фінансовими операціями - пограбуваннями. Під час однієї із справ щось пішло не так, у зв'язку з чим головному герою довелося терміново відправитися в незаплановану "відпустку" в Мексику. Так вже вийшло, що кордон герою перетнути не вдалося, вірніше вдалося, але тільки на даху автомобіля, в якому він тікав від переслідування. Мексиканські представники закону тут же заарештовують втікача і поміщають його до мексиканської в'язниці.

Мексиканська в'язниця - особливе місце. Вона схожа на переповнене місто, жителі якого зовсім не відрізняються дружелюбністю. Але невдачливому американцеві доведеться вижити у цьому середовищі, адже іншого вибору у нього нема. Що й казати, "веселі канікули" йому забезпечені. Але не все так погано: головний герой зустрічає красиву мексиканку, у якої є дев'ятирічний син. Цей хлопчина ріс на вулиці і знайомий з усіма місцевими нормами та звичаями. Тут все зовсім не так, як у Сполучених Штатах - саме це і намагається донести хлопець нашому героєві.

Сценарій картини був написаний Мелом Гібсоном особисто, отже герой, якого він грає, придуманий і прописаний ним самим. Картина дещо відрізняється від того, що ми звикли очікувати від такого відомого актора, режисера і сценариста. «Веселі канікули» - це бойовик, ведучий свою розповідь в якійсь комедійній манері. Про це свідчить як жанр картини, так і її трейлер. Фільм напевно принесе глядачам масу задоволення, адже історія, розказана у ньому, дуже незвичайна, а актор, який грає головну роль - майстер своєї справи.

imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2012
Країна
США
Мова дублювання
українська
Жанр
бойовик, комедія
В головних ролях
Мел Гібсон, Петер Стормаре, Дін Норріс, Боб Гантон, Скотт Коен, Патрік Бошо, Стефані Ніколь Лемелін, Кевін Ернандез, Аарон Коен, Софія Сісніга
Режисер
Адріан Грюнберг
Сценарій
Мел Гібсон, Адріан Грюнберг, Стейсі Перскі
Прокат
З 22 березня 2012
Тривалість
95 хв.