Метро

Метро (2012) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Метро» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Метро /

Безперервне будівництво нових будівель в центрі Москви призводить до плачевних наслідків. В одному з тунелів столичного метрополітену з'являється велика тріщина, через яку величезний водний масив Москви-ріки спрямовується назустріч пасажирам поїзда, які нічого не підозрюють. Але під загрозою опиняються не тільки вони: якщо вода затопить усі гілки, на карту будуть поставлені долі всіх мешканців столиці.

Зімкнувши свої двері слідом за численними пасажирами, що зайшли всередину, поїзд спрямовується до наступної станції. Склад набирає швидкість. Тунель, до цього лише допомагав жителям мегаполіса швидко дістатися в потрібне місце, цього разу перетвориться на смертельну пастку. Всього хвилину тому всі ці люди були у безпеці, але тепер вони вже не знають, чи вдасться їм знову побачити сонячне світло.

Передумови до доконаною катастрофи виникли ще на етапі будівництва одного з тунелів метро. Саме тоді була допущена фатальна помилка, яка спричинила за собою утворення невеликої тріщини. З плином часу вона розросталася, а сучасна московська тенденція до постійного будівництву і реконструкції будівель ще більше погіршила ситуацію. Вода, що ринула в тунель, загрожує тисячам життів, замкнених у складі пасажирів. Чи вдасться їм врятуватися?

Фільм «Метро» цікавий ще й тим, що його герої - це звичайні люди. Один з них - Андрій Гарін - лікар Московської міської лікарні, що опинився в нещасливому поїзді разом зі своєю дочкою. За іронією долі в цьому ж поїзді їхав і коханець дружини Андрія. Перед лицем катастрофи головному героєві належить на час забути образу, подолати свій гнів, вижити самому і врятувати життя інших.

imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2012
Країна
Росія
Мова дублювання
російська
Жанр
трилер, драма
В головних ролях
Сергій Пускепаліс,Анатолій Білий, Анфіса Вістінгаузен, Олексій Бардуков
Режисер
Антон Мегердичев
Сценарій
Денис Куришев
Прокат
З 21 лютого 2013
Тривалість
98 хв.
Вікові обмеження
16 років