Мушкетери

Мушкетери (2011) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Мушкетери» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Мушкетеры /

Новий фільм «Мушкетери» наскрізь пройнятий духом легендарних героїв роману А. Дюма, оскільки більша частина картини знята в Європі. Молодий та амбітний провінціал з Гасконі д'Артаньян (Логан Лерман), який мріє про кар'єру на держслужбі у короля на посаді мушкетера, приїжджає до Парижу. Зухвала поведінка самовпевненого молодика змушує місцевих «зірок» - Атоса (Метью Макфейден), Портоса (Рей Стівенсон) і Араміса (Люк Еванс) провчити нахабу і викликати його на дуель. Однак «навчання» правилам гарного тону вилилося в масштабну «розбірку» з гвардійцями кардиналу, після чого дуелянти клянуться один одному у вічній дружбі.

Для тих, хто захоче дізнатися, чим все закінчиться, немає ніякого сенсу дивитися онлайн трейлер фільму або читати відгуки на німецьких та австрійських сайтах, де «Мушкетери» вийшли в обмежений прокат трохи раніше офіційної прем'єри. Подальше запаморочливе видовище, яке приготував майстер фантастичних трюків і спецефектів режисер Пол У.С. Андерсон («Крізь обрій», «Оселя зла»), навряд чи доводилося бачити навіть досвідченому фанату пригодницьких бойовиків. Блискучій четвірці разом з «просунутим» герцогом Бекінгемом (Орландо Блум) доведеться докласти всі свої вміння й таланти, аби протистояти підступам хитромудрого кардинала Рішельє (Крістоф Вальц) і підступної Міледі де Вінтер (Міла Йовович), спрямованим проти короля та королеви.

Постер Мушкетеры 3D (средний)
imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2011
Країна
США, Німеччина, Франція, Великобританія
Мова дублювання
російська (укр. субт.)
Жанр
бойовик, мелодрама, пригоди
В головних ролях
Логан Лерман, Мілла Йовович, Метью Макфейден, Рей Стівенсон, Люк Еванс, Мадс Міккельсен, Габріелла Уайлд
Режисер
Пол У.С. Андерсон
Сценарій
Алекс Литвак, Ендрю Девіс, Олександр Дюма батько
Прокат
З 13 жовтня 2011
Тривалість
110 хв.