Няньки

Няньки (2012) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Няньки» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Няньки /

Нова комедія «Няньки» - це російський фільм Ашота Кещ'яна, який подарував російському телебаченню чудове скетч-шоу «Даєш молодь!». Герої картини - звичайні бізнесмени з провінції, що працюють у сфері туризму. Якщо говорити відверто, то ніхто з цих простих провінційних хлопців ніколи всерйоз не ставився ні до своєї роботи, ні до сімейного життя, ні, тим більше, до можливості завести дітей. Але доля зіграла з ними злий жарт, змусивши переоцінити загальнолюдські цінності.

На співробітників провінційної туристичної агенції надзвичайно важливе відрядження за кордон. Мета відрядження полягає в проведенні важливих для їхньої компанії переговорів, здатних істотно вплинути на подальшу долю бізнесу. Провалити таку важливу подію не можна, але на голову горе-парламентарів обрушуються непередбачені обставини у вигляді трьох "милих" діточок. Звичайно, дорослі чоловіки могли б впоратися з некерованими маленькими лиходіями, якби тільки це не були діти безкомпромісної столичної акули бізнесу в жіночому вигляді. Заковика полягає ще й у тому, що ця столична бізнес-вумен є їх потенційним інвестором.

«Няньки» - це запальна весняна комедія, здатна підняти настрій і морально підготувати глядачів до літнього відпочинку. Нашим героям треба впоратися не тільки з невгамовними дітьми, але та з дивною бабусею, відправленої до хлопців нібито на допомогу. Справу також посилюють конкуренти з Німеччини, так що успішність переговорів поставлено під великий сумнів. Чи зможуть провінційні гравці бізнесу впоратися з усім цим?

imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2012
Країна
Росія
Мова дублювання
оригінал (укр. суб.)
Жанр
комедія
В головних ролях
Микола Наумов, Арарат Кещ’ян, Людмила Артемьєва, Аглая Шиловська, Ліна Добророднова, Ілля Костюков, Глєб Сердюков, Олеся Железняк, Дітер Брандекер, Майкл Берал
Режисер
Ашот Кещ’ян
Сценарій
Ольга Антонова, Сергій Безсмертний, Павло Карнаухов
Прокат
З 26 квітня 2012