Зараз саме час

Зараз саме час (2012) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Зараз саме час» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Сейчас самое время /

Лікарі поставили 17-річній Тессе невтішний діагноз. Їй залишилось зовсім недовго, тому зараз саме час втілювати у життя свої найпотаємніші мрії.

Лікарський діагноз ставить перед Тессою серйозний вибір: складне лікування і постійна підтримуюча терапія протягом усього життя, або ж... Нехай не довгий, але повноцінний період юності. Дівчинка відмовляється від лікування. Маячня? Та хто ми такі, щоб судити?

“Зараз саме час” - стрічка Олівера Паркера, майстра драми, чиї попередні роботи заслужили багато позитивних відгуків. Зіграти головну роль честь випала Дакоті Фаннінг, яка попри свій юний вік, уже здобула чимало нагород.

Головна героїня стрічки “Зараз саме час” вирішує не відкладати більше життя на завтра і почати робити ще сьогодні те, що завжди хотіла. Стрибнути з парашутом, спробувати наркотики, сходити на побачення — це лише неповний список того, про що вона завжди мріяла. Та що більше бажань здійснює Тесса із заповітного списку, то більше нових у неї виникає. З часом стає зрозуміло, що усього не встигнути навіть за ціле повноцінне життя, тому доведеться обирати тільки найголовніше. А у списку ж є і досить ризиковні вчинки, відважиться на які далеко не кожен...

“Зараз саме час” - фільм, що змусить замислитися над багатьма речами, яким досі ми не надавали значення. Лише заглянувши смерті у вічі, і усвідомивши повною мірою вичерпність нашого буття, ми починаємо цінувати життя на повну. Перед нами реалістична і відверта екзестенційна драма, режисури Олівера Паркера за новелою Дженні Даунхема. Ця стрічка у жодному разі не намагатиметься повчати чи дорікати глядачеві. Вона лише дає привід до міркувань, а для когось - можливість переосмислити своє життя.

imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2012
Країна
Великобританія
Мова дублювання
російська (укр. суб.)
Жанр
мелодрама
В головних ролях
Дакота Фаннінг, Джеремі Ірвін, Педді Консідайн, Олівія Вільямс
Режисер
Ол Паркер
Сценарій
Ол Паркер
Прокат
З 13 грудня 2012
Тривалість
113 хв.
Вікові обмеження
14 років