Світ забуття (Облівіон)

Світ забуття (Облівіон) (2013) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Світ забуття (Облівіон)» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Мир Забвения (Обливион) / Oblivion

*На 21% більше зображення, ніж у всіх інших кінотеатрах країни

Детальніше: http://planeta-kino.com.ua/ua/events/2013/321/

Події кінокартини "Світ забуття (Облівіон)" розгортаються у майбутньому після міжпланетної війни. Люди перемогли, але половина планети була зруйнована. З непридатної для життя поверхні довелось евакуюватись за хмари. Прочісуючи забруднену сушу, збиральники сміття відшукують речі, які ще можуть бути корисними. Колишній солдат Джек (Том Круз), головний герой фільму, лагодить літальні апарати, що патрулюють землю. Одного разу він знаходить уламки космічного корабля, всередині яких - гарна жінка (Ольга Куриленко). Незвична знахідка породжує низку подій, під час яких Джек за всяку ціну прагне взнати правду.

Фантастичний бойовик "Світ забуття (Облівіон)" було задумано режисером Джосефом Косінскі ще до виходу у прокат його відомої стрічки "Трон: Спадок" . Головні чоловічі ролі дісталися Тому Крузу та Моргану Фрімену. Роль першої красуні - нашій землячці Ользі Куриленко. До того ж творці фільму надали перевагу українці, яка прославилася завдяки ролі подруги Джеймса Бонда у "Кванті милосердя", залишивши без уваги багатьох іменитих акторок Голівуду.

imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2013
Країна
США
Мова дублювання
українська
Жанр
фантастика, бойовик, трилер, пригоди
В головних ролях
Том Круз, Морган Фріман, Микола Костер-Вальдау, Ольга Куриленко, Зої Белл, Андреа Райзборо, Мелісса Лео
Режисер
Джозеф Косинські
Сценарій
Джозеф Косинські, Карл Гайдусек, Майкл Арндт
Прокат
З 11 квітня 2013
Тривалість
135 хв.
Вікові обмеження
14 років