Пiдстава

Пiдстава (2011) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Пiдстава» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Подстава /

Новий кримінальний бойовик «Підстава» стала першою повнометражною картиною, знятою режисером Майком Гюнтером, який знайомий глядачеві за акторськими роботами в таких фільмах як «Ночі в стилі бугі» та «Книга Ілая». Фільм, поза сумнівом, сподобається шанувальникам творчості Квентіна Тарантіно, оскільки він своєю атмосферою нагадує «Кримінальне чтиво» і «Скажених псів». Головну роль у фільмі блискуче виконав американський реп-музикант 50 Cent, а роль спочатку друга, а потім запеклого ворога головного персонажу, виконав відомий голлівудський актор Райан Філіп, знайомий нам по картинам «Зіткнення», «Жорстокі ігри», «Лінкольн для адвоката», «Білий шквал» і «Мінливості любові». Одну з негативних ролей другого плану, мафіозного боса, зіграв чудовий Брюс Вілліс, що нехарактерно для вічно позитивного «Міцного горішка», який періодично рятує світ.

imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2011
Країна
США
Мова дублювання
російська (укр. субт.)
Жанр
бойовик, драма, кримінал
В головних ролях
Фіфті Сент, Райан Філіпп, Брюс Уілліс, Рорі Маркхам, Дженна Деван, Бретт Гранстафф, Ренді Кутюр, Сьюзі Абромейт, Джеймс Рімар, Уілл Юн Лі
Режисер
Майк Гюнтер
Сценарій
Майк Н., Майк Гюнтер
Прокат
З 10 листопада 2011
Тривалість
90 хв.