Проект Х: Ніч без батьків

Проект Х: Ніч без батьків (2012) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Проект Х: Ніч без батьків» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Проект X: Дорвались /

Головний герой фільму - підліток на ім'я Томас. Як і всі підлітки, він хоче бути крутим і безбашенним. Він хоче, щоб друзі його поважали, а дівчата удостоювали своєю увагою і компанією. Для того щоб всього цього досягти, він вирішує провести невелику вечірку у компанії кількох дівчат і пари близьких друзів. І ось, нарешті, батьки їдуть і будинок залишається у повному розпорядженні Томаса на всю ніч! «Проект X: Ніч без батьків» починається!

Спочатку все йшло навіть дуже непогано, але потім ... Слух про круту вечірку моментально розійшовся по всьому місту, і у напрямку будинку Томаса кинулися цілі натовпи підлітків, спраглих добре провести час. І ось тут-то справа і починає набувати зовсім неконтрольованих обертів: всюди розкидані осколки розбитих пляшок, незнайомі гості у оголеному вигляді хлюпочуться у басейні, а музика грає так голосно, що її чутно на всю округу. Схоже, це вже не зовсім та вечірка, яку хотів влаштувати Томас, але зупинити це божевілля він вже ніяк не може.

Бажання побути крутим всього лише одну ніч переростає у запаморочливі за своїми масштабами наслідки: царство хаосу і повне ігнорування суспільних норм. Але ж начебто саме так і повинні виглядати справжні вечірки, хіба ні?

Сусіди викликають поліцію, але навіть охоронці закону не можуть впоратися з натовпом злетілих з котушок хлопців. Що ж буде далі? Схоже, що поліції доведеться піти на крайні заходи, тому що вечірка вже вийшла за межі двору Томаса.

Трейлер фільму не здатний передати всього того запального божевілля, яким просякнутий «Проект X: Ніч без батьків». Приходьте на вечірку до Тома і переконайтеся у цьому самі. І нічого, що у вас немає запрошення!

imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2012
Країна
США
Мова дублювання
українська
Жанр
комедія
В головних ролях
Томас Манн, Олівер Купер, Джонатан Даніель Браун, Дакс Флейм, Кірбі Блісс Блентон, Брейді Ендер, Алексіс Кнапп, Майлз Теллер, Пітер Маккензі
Режисер
Німа Нурізаде
Сценарій
Майкл Беколл, Метт Дрейк
Прокат
З 19 квітня 2012
Тривалість
88 хв.