Код доступу "Кейптаун"

Код доступу "Кейптаун" (2012) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Код доступу "Кейптаун"» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Код доступа "Кейптаун" /

Якщо ви вважаєте, що краще «Борна» можуть бути тільки два «Борна», то шпигунський бойовик Код доступу «Кейптаун» з Райаном Рейнолдсом і Дензелом Вашингтоном у головних ролях точно для вас. У новому фільмі все подвійно - подвійна напруга, подвійні емоції, подвійна якість захоплюючого видовища, погонь і батальних сцен. Ніколи не знаєш, де знайдеш ... і так далі. Ось і випускник Гарварда Метт Уестон (Райан Рейнольдс) ніяк не очікував, що став агентом ЦРУ, йому доведеться коротати свої дні без гонитви і перестрілок, сидячи цілими днями в конспіративній квартирі в Кейптауні, тупо втупившись в екрани моніторів. Коли тут же, в Кейптауні, відкрилася шикарна вакансія в його «конторі», Метт змушений визнати, що для її отримання досвіду і професіоналізму в нього малувато, якщо не сказати, що взагалі немає.

У цей самий час, в американське консульство здається колись легендарний спецагент ЦРУ - Тобін Фрост (Дензел Вашингтон). Все, що пов'язано з Фростом, покрито мороком. Блискучий офіцер, який володіє доступом до надсекретної інформації, десять років тому несподівано почав вбивати своїх колег. Фроста везуть на допит в квартиру Метта. Хіба це не шанс для новачка! Потрібно тільки показати себе - бути корисним при допиті. Але все пішло не так - квартира зазнає нападу невідомих, які намагаються викрасти Фроста. Метт Уестон - єдиний, хто залишився в цей момент поруч із ув'язненим, вирішує сам перевезти Фроста у безпечне місце ... Але як найманці дізналися про квартиру - секретний об'єкт ЦРУ? Хто ще знає Код доступу «Кейптаун», хто і навіщо їх переслідує? Тепер вимушеним союзникам щоб вижити, потрібно знайти відповіді на ці питання.

imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2012
Країна
США, ЮАР
Мова дублювання
українська
Жанр
бойовик, детектив
В головних ролях
Дензел Вашингтон, Райан Рейнольдс, Віра Фармига, Брендан Глісон, Сем Шепард, Юель Кіннаман, Роберт Патрік, Ліам Каннінгем, Таніта Фенікс, Себастьян Роше
Режисер
Деніел Еспіноза
Сценарій
Девід Гуггенхейм
Прокат
З 09 лютого 2012
Тривалість
115 хв.