Голодний кролик атакує

Голодний кролик атакує (2011) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Голодний кролик атакує» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Голодный кролик атакует /

Чудовий взірець справжнього трилера, захоплююча і динамічна кримінальна драма "Голодний кролик атакує" з Ніколасом Кейджем і Гаєм Пірсом в головних ролях від відомого режисера Роджера Дональдсона («Рекрут», «Найшвидший Індіан», «Пограбування на Бейкер-стріт»). Новий фільм знятий за оповіданням Тодда Хіккі «Правосуддя» і в Америці вийшов в прокат під назвою «У пошуках правосуддя» («Seeking Justice"). Фільм вражає реалістичністю того, що відбувається на екрані, чому неабиякою мірою посприяли натурні зйомки, які проходили в «чорних» кварталах Нового Орлеану. Прем'єрний показ фільму відбувся 2 вересня в Італії, після чого отримав хвалебні відгуки глядачів і критиків. На українських і російських кіноекранах картина з'явиться в січні 2012 року, і одночасно у Великій Британії, Данії, Норвегії, Гонконгу.

Картина "Голодний кролик атакує" розповідає про страшну трагедію, що сталася в родині шкільного вчителя Ніка Жерара (Ніколас Кейдж) - його дружину Лауру (Джануарі Джонс) згвалтували і забили до смерті. Відправивши дружину до реанімації, вражений Нік ставить перед собою мету помститися будь що, здійснити справжнє правосуддя над убивцями. Волею долі Нік знайомиться з Симоном (Гай Пірс), який, як виявилося, є керівником таємного синдикату месників. Симон пропонує допомогти Ніку в пошуку і розправі над негідниками за неписаними законами вулиці, а натомість він просить зробити йому незначну послугу в майбутньому, на що Нік, зрозуміло, погоджується, не підозрюючи, яку страшну ціну йому доведеться заплатити за послуги нового знайомого.

imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2011
Країна
США
Мова дублювання
українська
Жанр
бойовик, триллер
В головних ролях
Ніколас Кейдж, Дженьюері Джонс, Гай Пірс, Дженніфер Карпентер, Айрон Е. Сінглтон, Херолд Перріно, Ксандер Берклі, Джо Крест, Моніка Акоста, Девід Дженсен
Режисер
Роджер Дональдсон
Сценарій
Роберт Таннен, Тодд Хіккі
Прокат
З 12 січня 2012
Тривалість
105 хв.