Шпигун

Шпигун (2012) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Шпигун» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Шпион /

Фільм є екранізацією твору Бориса Акуніна під назвою «Шпигунський роман», випущеного до друку у 2005 році. Екранізацією займалася студія Микити Михалкова «Три Те». Сценарій був написаний заслуженим діячем мистецтв Володимиром Валуцкім («Зимова вишня», «Адмірал»).

Події картини відбуваються у 1941 році. У центрі столиці розгортається справжній поєдинок двох служб розвідки, результат якого вирішить долю країни. На карту поставлені життя мільйонів людей. Помилитися не можна! Над країною нависла велика загроза, а факти про неї навмисно спотворені.

Напередодні Другої світової війни Гітлер скликає наближених, і в результаті тривалої наради народжується план таємної операції, мета якої - дезінформація Сталіна про майбутній напад армії Німеччини на Радянський Союз. Протистояти плану Гітлера можуть лише лейтенант Дорін і старший майор Октябрський.

Ви поринете у події, що передували Другій світовій війні і що мали місце в історії Радянського Союзу. Приголомшлива режисура, чудова робота операторів і монтажерів, відомі актори російського кінематографу - все це ви побачите у новій картині Олексія Андріанова «Шпигун».

Прем'єру фільму заплановано на 5 квітня. Не пропустіть можливість побачити хід історії на великому екрані. «Шпигун» - це поєдинок двох розвідок, що розгорається на тлі великих подій, висвітлених сяйвом майбутньої війни. Чи можна зупинити неминуче? Чи можна змінити хід історії? Про це ви дізнаєтесь, подивившись картину.

Фільм неймовірно оживляється участю чудових акторів, таких як: Федір Бондарчук, Данило Козловський, Сергій Газаров і Володимир Епіфанцев.

imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2012
Країна
Росія
Мова дублювання
оригінал (укр.субт.)
Жанр
пригоди
В головних ролях
Данила Козловський, Федір Бондарчук, Володимир Єпіфанцев, Сергій Газаров, Віктор Вержбицький, Вікторія Толстоганова, Ганна Чиповська, Олексій Горбунов, Олексій Гаврилов, Катерина Мельник
Режисер
Олексій Андріанов
Сценарій
Володимир Валуцький, Борис Акунін
Прокат
З 05 квітня 2012
Тривалість
99 хв.