Сайлент Хілл 2

Сайлент Хілл 2 (2012) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Сайлент Хілл 2» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Сайлент Хилл 2 /

Перш ніж побачити світ, стрічка пережила чимало труднощів. Цей проект ніби проклятий, і робота над ним ніяк не хотіла клеїтися. Спершу режисер попередньої частини Крістоф Ган заявив, що не зможе в найближчі кілька років працювати над сиквелом з огляду зайнятості в інших проектах. У 2007 році сценарист Роджер Евері також зробив заяву, що він відмовляється брати участь у створенні стрічки, якщо не побачить на місці режисера Крістофа Гана.

Час минав, і любителям жахів, а також шанувальникам однойменної серії комп'ютерних ігор здавалося, що «Сайлент Хілл 2» ніколи не побачить світ. Надія з'явилася в квітні 2009 року, коли Роджер Евері все ж виявив свій намір брати участь в роботі над проектом в якості сценариста, проте у вересні того ж року він був засуджений на один рік за вбивство з необережності.

У листопаді 2010 року на виставці, присвяченій новинкам американського кіноринку, було оголошено, що режисером довгоочікуваного сіквелу стане Майкл Дж. Бассетт - британський кінорежисер, за плечима якого вже є декілька кінопроектів з великим бюджетом.

Сюжет «Сайлент Хілл 2» знову приведе нас в нещасливе містечко, де панує страх і біль. Головна героїня Хізер Мейсон (Аделаїда Клеменс), не може позбутися від нічних кошмарів. Вони мучать її з одинадцятирічного віку та припиняються лише зрідка, коли дівчинка і її батько змінюють місце проживання. Одного разу, незадовго до свого вісімнадцятого дня народження, батько Хізер зникає. Пошуки батька приводять дівчину до Сайлент Хілл, де вона дізнається, що є не зовсім тією, ким себе вважала. У неї є місія, і вона повинна її виконати заради порятунку міста Сайлент Хілл.

imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2012
Країна
США, Франція
Мова дублювання
українська
Жанр
жахи, трилер, детектив
В головних ролях
Шон Бін, Кіт Харінгтон, Малкольм Макдауелл, Керрі-Енн Мосс, Рада Мітчелл, Еделейд Клеменс, Дебора Кара Ангер, Мартін Донован, Джекі Лай, Хізер Маркс
Режисер
Майкл Дж. Бассетт
Сценарій
Майкл Дж. Бассетт
Прокат
З 25 жовтня 2012
Тривалість
95 хв.
Вікові обмеження
18 років