Вуличнi танцi 2

Вуличнi танцi 2 (2012) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Вуличнi танцi 2» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Уличные танцы 2 /

Танець - один з найдавніших видів мистецтва. Це неперекладна мова тіла, яка в той же час може бути зрозумілою абсолютно кожному. Фільм «Вуличні танці 2» перенесе глядача у дивовижний світ музики і пластичних рухів, адже його герої задумали стати кращими в майстерності вуличного танцю.

Картина розповість нам історію невеликої групи танцюристів, які не мислять свого життя без музики і танців. Вони займаються цим з дитинства і досягли певних висот. Одного прекрасного дня вони вирішують довести собі і всьому світові, що вони найкращі. Для цього вони задумують перемогти на чемпіонаті «Street Dance». Хлопці розуміють, що це буде непросто. Для досягнення своєї мети вони збирають команду з кращих танцюристів з усього світу, кожен з яких унікальний у своєму стилі.

У хлопців залишається всього 6 тижнів на підготовку. Танцюристи використовують оригінальне поєднання класики і сучасного стилю, що відкриває нові можливості для розкриття їх талантів. Вони розучують складний танцювальний номер, але поступово їм починає здаватися, що їх колективу чогось бракує. І тут вони зустрічають її - граціозну і фатальну Єву.

Цієї весни на вас чекає самий жаркий танцювальний фест року! Якщо ви вже встигли подивитися трейлер фільму «Вуличні танці 2», то напевно зрозуміли, про що йде мова. Фільм просто переповнений запальними ритмами, танцями, прагненням до перемоги і неймовірною динамікою. Адже його учасники не уявляють свого життя без універсальної мови танцю, зрозумілої всім. Але чи вдасться їм перемогти в конкурсі «Street Dance»? Про це ви дізнаєтесь, подивившись чудову весняну картину, наскрізь просякнуту музикою і пристрастю.

imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2012
Країна
Великобританія
Мова дублювання
українська
Жанр
драма, мелодрама, музика
В головних ролях
Том Конті, Джордж Семпсон, Фальк Хеншел, Софія Бутелла, Стефані Нгуйєн, Джеймс Майкл Ранкін, Елла Регг, Лі Кревен
Режисер
Макс Джива, Данія Пасквіні
Сценарій
Джейн Інгліш
Прокат
З 10 травня 2012
Тривалість
85 хв.