Мій пацан

Мій пацан (2012) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Мій пацан» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Мой пацан /

Батьки не бувають ідеальними, але, принаймні, у більшості людей вони є! Герой нашого фільму — нещасна покинута дитина, чий батько згадав про нього лише тоді, коли йому терміново потрібна фінансова допомога.

Не платити податки все своє життя і годувати дитину жуйкою на сніданок — це, мабуть, найменше зло, яке довелося накоїти за своє життянерадивому таткові (Адам Сендлер). Почнемо з того, що ще школярем, він переспав зі своєю вчителькою, ставши після цього батьком, що називається, «по зальоту». І ось тут-то і з'ясовується найцікавіше: юному татечкові належить піклуватися про своє чадо, бо його зрілу пасію запроторили за грати за розбещення малолітнього.

«Мій пацан» — це комедія, що розповідає про непрості взаємини батька з сином. Кожному з них належить пробачити недоліки один одного, щоб сім'я могла, так би мовити, возз'єднатися. Але є одна проблемка: у декого цих недоліків практично немає, а дехто сам суцільно складається з одних суцільних недоліків. Та й возз'єднання сім'ї хоче лише недбайливий татуньо, який кинув свого сина після досягнення ним повноліття. У чому ж причина такого несподіваного повернення? Вона банальна: йому потрібні гроші. А тут ще й привід прекрасний з'являється: весілля сина, який, до слова сказати, є одним з найуспішніших фінансистів Америки.

«Мій пацан» — розважальна комедія для всіх вікових категорій. І хто знає, може, в інфантильному татусеві заграє справжнє батьківське почуття, коли він зрозуміє, чого був позбавлений всі ці роки? Адже сімейне щастя дорожче будь-яких грошей і вже напевно варте тієї відповідальності, яку доводиться за нього платити.

imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2012
Країна
США
Мова дублювання
українська
Жанр
комедія
В головних ролях
Адам Сендлер, Енді Семберг, Лейтон Містер, Джеймс Каан, Ванілла Айс, Майло Вентімілья, Блейк Кларк, Меган Фей, Тоні Орландо, Уїлл Форте
Режисер
Шон Андерс
Сценарій
Девід Каспе
Прокат
З 23 серпня 2012
Тривалість
116 хв.
Вікові обмеження
18 років