Lego Ніндзяго фільм (0+)

Lego Ніндзяго фільм (2017) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Lego Ніндзяго фільм» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Лего Фильм: Ниндзяго / The Lego Ninjago

Головні герої мультфільму – шість безстрашних ніндзя. Їх майстерності позаздрить кожен. Вони сильні, швидкі і рішучі. Герої щоночі готові вступити в бій, щоб захистити від ворогів свій будинок. Та й вдень ніколи відпочивати, адже їм потрібно вести бій з не менш підступним ворогом. Шестеро воїнів – учні середньої школи і щоранку вони йдуть на навчання.

Мультфільм «Lego Ніндзяго фільм» є другим спін-оффом «Лего Фільму», що вийшов в 2014 році. Задовго до прем'єри першого фільму, у вересні 2013 року, компанія Warner Bros. оголосила про старт роботи над проектом, заснованим на лінії іграшок Ніндзяго. Спочатку прем'єра була запланована на осінь 2016 року, але потім її перенесли на вересень 2017. Мультфільм створюють шляхом 3D моделювання. Самі іграшки лише служать прототипами, але не використовуються безпосередньо в процесі зйомок мультфільму. Починаючи з 2014 року ведеться випуск конструкторів LEGO, заснованих на подіях анімаційних фільмів.

imbd_logo Created with Sketch.
0/10
Рік
2017
Країна
США
Мова дублювання
українська
Жанр
мультфільм, комедія, пригоди, бойовик, сімейний
В головних ролях
Олівія Манн, Дейв Франко, Джекі Чан, Джастін Теру, Майкл Пенья, Зак Вудс
Режисер
Чарлі Бін
Сценарій
Кевін Чеслі, Ден Хейгмен
Прокат
З 21 вересня 2017, орієнтовно по 25 жовтня 2017
Прем'єрний період
До 27 вересня 2017
Знижки в будні та вихідні весь день у технології Cinetech+
З 28 вересня 2017 (у Львові (Forum Lviv) не діють)
Тривалість
102 хв.
Вікові обмеження
0+