Земля забуття

Земля забуття (2012) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Земля забуття» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Земля забвения /

Над картиною, яку планують представити на кінофестивалі у Венеції, працював голлівудський продюсер Ігор Лопатьонок, що народився в Україні. Фільм присвячений трагедії на Чорнобильській АЕС. Головну роль виконує Ольга Куриленко, відома за останнім фільму про Джеймса Бонда «Квант милосердя». Крім українських, у фільмі також задіяні російські та французькі актори.

Картина добре передає реальні події в Чорнобилі. Крім Прип'яті, зйомки проводилися також в Одесі, Києві та Слов'янську Донецької області. Це повинно створити у глядача відчуття правдивості та масштабності того, що відбувається на екрані.

На думку режисера, фільм «Земля забуття» сильно відрізняється від уже знятих картин подібного роду, так як висвітлює події трагедії відразу з декількох точок зору: з української, французької та європейської. Проте продюсер попереджає, що фільм все ж є художнім і ніяк не претендує на роль документального. Багато подій були змінені або навмисно підкреслені для того, щоб якомога повніше передати масштаби трагедії, що трапилася.

«Земля забуття» - це драма, в якій режисер постарався передати всю ту містику, яка існує в зоні і до цього дня. Він хотів показати всі ті жахливі масштаби зла, яке в один момент перекреслила життя величезної кількості людей, вкрав у них всі надії на майбутнє і зробило їх існування нестерпним.

Незважаючи на свою художню спрямованість, новий українсько-французький фільм все ж є гостросоціальним і дозволяє поглянути на проблему в новому ракурсі. Картина також неймовірно пожвавлюється грою Ольги Куриленко.

imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2012
Країна
Україна, Франція
Мова дублювання
російська (укр. суб)
Жанр
драма
В головних ролях
Ольга Куриленко, Анджей Хира, Ілля Йосипів, Микита Емшанов, Тетяна Ткаченко, Тетяна Рассказова, Сергій Стрельников, Дмитро Суржиков, Володимир Кузнєцов, В'ячеслав Сланко
Режисер
Міхаль Боганім
Сценарій
Міхаль Боганім
Прокат
З 26 квітня 2012
Тривалість
108 хв.