Любіть Куперів

Любіть Куперів (2015) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Любіть Куперів» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Любите Куперов / Love the Coopers

Уже хто-хто, а Шарлотта Купер (Дайан Кітон) достоту знає, як потрібно відзначати Різдво. І вона ніколи не шкодувала ні сил, ані часу, щоб організувати ідеальне свято. Очевидно, що й цього року вона постарається на славу. Звісно, численна рідня їй у цьому допомагатиме. Дочка Елеонора (Олівія Уайлд) негайно знайде собі хлопця, щоб потішити батьків. Онучка Медісон, попри свій юний вік, продемонструє чудеса комунікабельності. А Емма (Маріса Томей) в пошуках подарунків не зупиниться ні перед чим. Та й саме застілля запам'ятається Куперам надовго.

Різдвяна комедія «Любіть Куперів» на стадії розробки кілька разів змінювала назву. Серед варіантів були «Нехай падає сніг» і «Чудовий час». Фільм про святкування у великій родині зібрав зірковий акторський склад. Багато хто з акторів грає одне з одним не вперше. Зйомки тривали з грудня 2014 року по лютий 2015-го. Основні сцени були відзняті в Піттсбурзі, штат Пенсільванія.

imbd_logo Created with Sketch.
5.7/10
Рік
2015
Країна
США
Мова дублювання
українська, російська (Ялта)
Жанр
комедія
В головних ролях
Дайан Кітон, Джон Гудман, Ед Хелмс, Алекс Борштейн, Олівія Уайлд, Маріса Томей
Режисер
Джессі Нельсон
Сценарій
Стівен Роджерс
Прокат
З 24 грудня 2015 по 06 січня 2016
Знижки в будні та вихідні весь день з:
31 грудня 2015 р.
Тривалість
107 хв.
Вікові обмеження
14+