Superнянь 2

Superнянь 2 (2015) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Superнянь 2» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Superнянь 2 / Babysitting 2

Френк (Філіп Лашо) і Соня (Аліс Давид) закохані та щасливі. Батько дівчини – власник готелю в Бразилії, тож пара довго не роздумувала, куди податися на відпочинок. За компанію взяли з собою Сема, Ернеста та Алекса. Кращого місця, щоб освідчитися Френкові не знайти. Ось тільки з такими галасливими друзями це зробити не так-то й просто. Та й батько Соні не сидить склавши руки, а всіляко намагається зруйнувати романтичну атмосферу. Відправляючи їх на прогулянку в джунглі, він просить доглянути за своєю старенькою мамою. А яка з Френка нянька, ми пам'ятаємо з попереднього фільму. Про те, що ж трапилося з бабунею, можна дізнатися, переглянувши запис із втраченої камери.

Французька комедія «Superнянь 2» – це продовження минулорічної історії про хлопця, який не розрахував власні сили і погодився стати нянькою. Натхненний успіхом першої частини, Філіп Лашо знову взявся за режисуру, написав сценарій і виконав головну роль.

imbd_logo Created with Sketch.
6.4/10
Рік
2015
Країна
Франція
Мова дублювання
українська, російська (Ялта)
Жанр
комедія
В головних ролях
Філіп Лашо, Аліс Давид, Венсан Дезанья, Тарек Будалі, Крістіан Клав'є, Жюльен Арруті
Режисер
Ніколас Бенаму, Філіпп Лашо
Сценарій
Жюльєн Арруті, Ніколас Бенаму, Філіпп Лашо
Прокат
З 03 грудня 2015 по 23 грудня 2015
Знижки в будні та вихідні весь день з:
10 грудня 2015 р.
Тривалість
92 хв.
Вікові обмеження
16+