12 мiсяцiв

12 мiсяцiв (2013) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «12 мiсяцiв» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

12 месяцев / 12 месяцев

Головна героїня "12 місяців" - юна красуня Маша Смірнова (Алеса Качер), яка приїхала із провінції до Москви у пошуках щастя. Вона чесно працює та багато про що мріє - про окрему квартиру і велику зарплатню, і звісно ж про закоханого прекрасного юнака. Маша не одразу вірить у те, що відбувається, але її мрії починають здійснювати незнайомці, які представляються як дванадцять місяців. Яким же буде розчарування героїні, коли вона дізнається, що її бажання виповнювались помилково і все має повернутися на свої місця. Або ж вона допоможе здійснити частину мрій зі списку одного маленького вигадливого хлопчика. Тепер Маші доведеться самій стати для когось доброю феєю, яка виконує заповітні бажання.

"12 місяців" - чергове дітище Олександра Баршака, який зарекомендував себе як майстер створення комедійних мелодрам. Молодий талановитий режисер зібрав під знаменами фільму-казки не лише успішних акторів нового покоління, але й старожилів кінематографу, таких як Армен Джигарханян.

imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2013
Країна
Росія
Мова дублювання
російська
Жанр
комедія
В головних ролях
Іван Дорн, Артур Смольянінов, Катерина Гусєва, Армен Джигарханян, Олександр Головін, Алеса Качор
Режисер
Олександр Баршак
Сценарій
Максим Боєв, Олександр Баршак, Юрій Епштейн
Прокат
З 25 квітня 2013
Тривалість
100 хв.