13 годин: Таємні воїни Бенгазі

13 годин: Таємні воїни Бенгазі (2016) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «13 годин: Таємні воїни Бенгазі» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

13 часов: Тайные солдаты Бенгази / 13 Hours: The Secret Soldiers of Benghazi

Посольства США в різних точках світу охороняються по-різному, залежно від того, наскільки безпечним є життя персоналу в тій чи іншій країні. У місті Бенгазі в Лівії на момент подій, описаних у фільмі, вже півтора року тривало повстання, яке в кінцевому рахунку привели до громадянської війни. Задля безпеки співробітників посольства в місті перебували представники спецслужб. Але почати діяти вони могли тільки в критичній ситуації. 11 вересня 2012 такий момент настав. Група ісламських бойовиків проникла на територію дипломатичного представництва США.

Бойовик «13 годин: Таємні воїни Бенгазі» заснований на реальних подіях, які відбулися у вересні 2012 року в посольстві США в Лівії. Книгу про це написав професор журналістики Мітчелл Зукофф. Перенести історію на екран довірили Майклу Бею («Скала», «Перл Харбор», «Трансформери»). Зйомки проходили навесні 2015 року на Мальті і в Марокко.

imbd_logo Created with Sketch.
7.3/10
Рік
2016
Країна
США
Мова дублювання
українська, російська (Ялта)
Жанр
бойовик, трилер, драма
В головних ролях
Джон Красінскі, Пабло Шрайбер, Тобі Стівенс, Девід Джинтолі, Джеймс Бедж Дейл, Макс Мартіні
Режисер
Майкл Бей
Сценарій
Чак Хоган, Мітчелл Зукофф
Прокат
З 28 січня 2016 по 03 лютого 2016
Тривалість
- хв.
Вікові обмеження
16+