1812 - Уланська балада

1812 - Уланська балада (2012) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «1812 - Уланська балада» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

1812: Уланская баллада /
Напередодні Бородінської битви дворянський юнак Олексій Тарусі, який мріє про надходження в уланський полк, дізнається про зраду. Наполеону переданий план російського командування в генеральній баталії. Російська армія приречена. Але за наказом фельдмаршала Кутузова російські улани зривають задум Наполеона, жертвуючи собою. У лавах героїв Бородіна - юнкер Тарусі, його нові друзі-улани поручик Горжевскій, князь Кикнадзе й унтер Птуха. Після Бородінської битви Олексій прагне знайти і викрити зрадника. Ним виявляється агент двох імператорів, авантюрист європейського масштабу граф де Вітт. Дуже скоро Олексію Тарусову і його вірним друзям-уланам має бути повною мірою випробувати всю силу підступної винахідливості графа де Вітта. У боротьбі з де Віттом немає місця шляхетності і милосердя. Це сувора гра зі смертю. На кін поставлено не тільки честь спадкоємиці стародавнього дворянського роду прекрасної панни Беати, але і доля діамантів Російської Імператорської корони.
imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2012
Країна
Росія
Мова дублювання
оригінал (укр. суб.)
Жанр
пригоди, історія
В головних ролях
Антон Соколов, Анна Чіповская, Валерій Ніколаєв, Світлана Меткіна, Ерік Фратічеллі, Сергій Безруков, Анатолій Білий, Станіслав Дужников, Ольга Кабо, Павло Делаг
Режисер
Олег Фесенко
Сценарій
Гліб Шпрігов
Прокат
З 01 листопада 2012
Тривалість
115 хв.
Вікові обмеження
12 років