Манхеттенський фестиваль короткометражних фільмів (2015)

Манхеттенський фестиваль короткометражних фільмів (2015) (2015) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Манхеттенський фестиваль короткометражних фільмів (2015)» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Манхэттенский фестиваль короткометражных фильмов / Manhattan short film festival

Цієї осені українські глядачі знову зможуть насолодитися десяткою картин-фіналістів Манхеттенського фестивалю короткометражних фільмів. У відборі брали участь 678 робіт з 52 країн.

Серед фіналістів 2015 року – сиквел фільму-переможця минулорічного кінофестивалю «Повний вперед, носоріг!», стрічка «Все скінчено» про пару, яка складала список завдань, мріючи додати життю гострих відчуттів. «Тато в мамі» – комедійна британська замальовка про двох допитливих дівчаток, які заскочили зненацька батьків у недвозначній ситуації, - фестивальний хіт, показаний на 100 міжнародних кінофорумах, який завоював 30 нагород. Зворушливу історію зародження прив’язаності між двома пенсіонерами розповість німецька стрічка «До зустрічі!» Дитяча дружба пройде випробування війною у драматичній картині «Шок» спільного виробництва Великобританії та Косово.

Анімацію у конкурсній програмі представляють дві стрічки – чилійська «Ведмежа історія» від імені старенького іграшкового ведмежати, і «Клаптик», яка піднімає глобальні питання за допомогою кахлю на стіні. Крім того, на фестивалі покажуть фільми «Самотня путь» (США), «Слухай» (Данія, Фінляндія), «Захід сонця» (Турція) і «З неба на землю» (Франція).

Кінофестиваль стартував у 1998 році у Нью-Йорку і за цей час встиг долучити до мистецтва короткого метра більше 200 тисяч глядачів з 250 міст на 6 континента.

imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2015
Країна
Німеччина, Турція, Швейцарія, Чилі, США, Франція, Фінляндія, Данія, Косово, Великобританія
Мова дублювання
українська, російська (Ялта)
Прокат
З 24 вересня 2015 по 30 вересня 2015
Знижки в будні весь день з:
28 вересня 2015 р.
Тривалість
136 хв.
Вікові обмеження
16