1+1

1+1 (2011) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «1+1» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

1+1 /

В основу картини покладено реальну історію французького аристократа та бізнесмена Філіпе Поццо ді Борго, що залишився паралізованим у результаті нещасного випадку, що стався з ним в 1993 році. Головного героя картини «1+1» також звати Філіпе, і одного разу він зустрічає молодого мешканця передмістя на ім'я Дрісс, який щойно звільнився з ув'язнення. Дух авантюризму і тяга до пригод Дрісса пробуджують у Філіпе волю до життя, яку він мало не втратив, будучи паралізованим. І він бере хлопця на роботу.

Робота Дрісса полягає в догляді за Філіпе. З часом ці дві людини стають справжніми друзями, незважаючи на те, що вони такі різні. Дрісс поступово звикає до своєї нової незвичної роботи, в той час як Філіпе отримує не просто звичайного працівника, а людину, на яку він може покластися навіть у самій скрутній ситуації.

«1+1» - це дотепна трагікомедія від французьких режисерів Олів'є Накаша та Еріка Толедано. Фільм не знімався за американськими канонами, тому зовсім не переповнений зайвим драматизмом. Навпаки, фільм досить реалістичний: режисери намагалися показати історію саме так, як бачив її Філіпе Поццо ді Борго, що послужив прообразом головного героя картини. Режисерам дивним чином вдається з легкістю говорити про такі складні й серйозні речі.

«1+1» - це картина, що закликає жити і радіти кожному новому дню. Це фільм, від перегляду якого на душі стає тепло. Найцікавіша історія надзвичайної людини, розказана двома режисерами; чудовий акторський склад; гарна музика - все це змусить вас перейнятися небанальною історією, що мала місце в реальності.

imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2011
Країна
Франція
Мова дублювання
українська
Жанр
драма, комедія
В головних ролях
Франсуа Клюзе, Омар Сі, Анн Ле Ні, Одрі Флер, Клотільд Молле, Альба Гайя Крагеде Беллуджі, Сіріл Менді, Крістіан Амері, Грегуар Естерманн, Жозефін де Мо
Режисер
Олів'є Накаш, Ерік Толедано
Сценарій
Олів'є Накаш, Ерік Толедано
Прокат
З 26 квітня 2012
Тривалість
112 хв.