Два стволи

Два стволи (2013) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Два стволи» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Два ствола / 2 Guns

"Два стволи" - детективна кримінальна комедія про двох бравих хлопців. Боббі та Стіг вміло грабують банк і, здавалося б, в усьому довіряють один одному. Ось тільки своє істинне обличчя напарники приховують. Насправді це агент Управління по боротьбі з наркотиками Роберт Тренч (Дензел Вашингтон) та офіцер військово-морської розвідки Майкл Стігман (Марк Уолберг). Кожному з них дали завдання стежити за іншим. І разом з тим вони мають пограбувати банк, де нібито зберігає свої гроші мафія. Але виявляється, що їх підставили, і викрадені 50 мільйонів доларів належать ЦРУ. Тепер хлопцям доведеться відновити справедливість та з'ясувати - хто ж втягнув їх у все це?

"Два стволи" - екранізація однойменного коміксу Стівена Гранта видавництва Boom! Studios. Одним із кандидатів на режисерське крісло був Девід О. Расселл ("Боєць", "Мій хлопець псих"), однак довірили роботу ісландському режисеру Бальтасару Кормакуру ("До останнього подиху", "Контрабанда"). Спеціально з нагоди виходу стрічки вирішено було випустити продовження коміксу під назвою "Три стволи". Тож не виключено, що невдовзі розпочнеться робота і над продовженням фільму.

imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2013
Країна
США
Мова дублювання
українська
Жанр
бойовик, трилер, драма, комедія, кримінал
В головних ролях
Дензел Вашингтон, Марк Уолберг, Пола Петтон, Білл Пекстон, Фред Уорд, Джеймс Марсден
Режисер
Бальтасар Кормакур
Сценарій
Блейк Мастерс, Стівен Грант
Прокат
З 05 вересня 2013
Тривалість
109 хв.
Вікові обмеження
16 років