Коханець напрокат

Коханець напрокат (2013) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Коханець напрокат» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Любовник напрокат / 20 ans d'écart

Події картини "Коханець напрокат" розгортаються у Парижі. Успішна Аліса Лантес (Вірджинія Ефіра) - головний редактор модного глянцевого журналу. Блискуча кар'єра затьмарюється тим, що її визнають надто нудною та прісною для роботи над молодіжним виданням. Випадок зводить її з 19-річним Бальтазаром (Пьєр Ніні) - вони опиняються на сусідніх кріслах у літаку. Аби повернути флешку, яку забула Аліса, хлопець ладен мчати за нею через усе місто. Життя втрачає свій звичний ритм і здається, що це остаточно позбавить Алісу роботи, але ситуація несподівано приносить їй вигоду. Саме роман зі студентом допоможе налагодити кар'єру. Тільки чи варто заводити серйозні стосунки, або все ж таки краще лише вдавати, що вони існують?

Комедія "Коханець напрокат" вперше була показана глядачам у рамках французького кінофестивалю L’Alpe d’Huez. Режисер картини Давід Моро до цього успішно знімав трилери та жахи - "Вони", "Око". Відсутність штампів під час роботи над комедією вочевидь пішла на користь картині. Отже вона здобула високу оцінку глядачів у Європі та кінокритиків. Частина сцен фільму знята у так званому Місті Кіно - кварталі, спеціально збудованому Люком Бессоном для своїх постановок.

imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2013
Країна
США
Мова дублювання
українська
Жанр
комедія
В головних ролях
Вірджинія Ефіра, Пьєр Ніні, Шарль Берлінг, Жиль Коен, Амелі Гленн
Режисер
Давід Моро
Сценарій
Амро Хамзаві, Давід Моро
Прокат
З 08 серпня 2013
Тривалість
92 хв.
Вікові обмеження
14 років