Макбет

Макбет (2015) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Макбет» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Макбет / Macbeth

Шотландія XI століття. Безстрашний і самовпевнений лорд Макбет (Майкл Фассбендер) завжди на війні разом з дружиною (Маріон Котіяр), яка, втративши дитину, боїться залишитися без коханого. Коли три відьми пророкують лорду королівський вінець, він переконується у величі визначеної йому долі. Дізнавшись, що його замок збирається відвідати король Дункан, засліплений амбіціями, він бореться зі своїми внутрішніми демонами та замишляє вбивство. Дружина підтримає лорда у беззаконні і підштовхне до подальших дій, які приведуть обох до краю прірви.

Фільм Джастіна Курзеля був представлений на 68-ому Каннському кінофестивалі і номінований на премію «Золота пальмова гілка». Картина є екранізацією однойменної п'єси англійського поета і драматурга Вільяма Шекспіра. Головні ролі виконали володарка «Оскара» Маріон Котійяр і Майкл Фассбендер, відомий своєю грою у фільмах «Люди Ікс: Дні минулого майбутнього», «12 років рабства» і «300 спартанців».

imbd_logo Created with Sketch.
6.6/10
Рік
2015
Країна
США, Великобританія, Франція
Озвучений
українською мовою
Жанр
драма, військовий
В головних ролях
Майкл Фассбендер, Маріон Котійяр, Елізабет Дебікі, Шон Харріс, Девід Тьюліс, Джек Рейнор
Режисер
Джастін Курзель
Сценарій
Джейкоб Коскофф, Майкл Лесслі, Тодд Луісо
Прокат
З 26 листопада 2015 по 09 грудня 2015
Знижки в будні та вихідні весь день з:
3 грудня 2015 р.
Тривалість
113 хв.
Вікові обмеження
14+